بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

درباره ما

«الذی جعل لکم الارض فراشا و السماء بناء و انزل من السماء ماء فاخرج به من الثمرات رزقا لکم فلا تجعلو لله اندادا و انتم تعلمون» آیه ۲۲ سوره بقره

 

هدف بنانیوز:

در این عصر که با پیشرفت صنعت، زندگی افراد نیز صنعتی شده است و با توجه به سرعت به روز شدن اخبار، انتقال اطلاعات دقیق و سریع به مهندسان و یارانی که در صنعت ساختمان مشغول فعالیت می باشند از وظایف اصلی بنا نیوز محسوب می گردد. این سایت با گردآوری اهم اخبار صنعت ساختمان در زمینه های مختلف مهندسی عمران، معماری، شهرسازی ، مسکن و ... و با توجه به مقررات جمهوری اسلامی ایران و دوری از هر گونه دسته بندیهای رایج صنفی، تنها به انتشار اخباری اقدام می کند که صحت آنرا با توجه به بضاعت خود تشخیص داده است.

 

بنانیوز توسط کجا مدیریت می شود؟

پایگاه خبری – تحلیلی بنانیوز  توسط مجموعه سیویلیکا در مهر ماه سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را آغاز نمود. و در دوم مرحله ساختار وب سایت به صورت کامل به روز رسانی شد. مرحله اول آذرماه ۱۳۸۹، و فروردین ماه ۱۳۹۶.

بنانیوز در کنار سایت نمایشگاه صنعت ساختمان ایران به ارائه اطلاعات در حوزه صنعت ساختمان می پردازد.

 

استفاده از اخبار بنا:

مدیران محترم سایتها و وبلاگ نویسان میتوانند آخرین اخبار صنعت ساختمان را از طریق سیستم های RSS از سایت بنا دریافت و به صورت خودکار در وبلاگ و یا وبسایتهای خود ارائه نمایند. لینک خروجی RSS اصلی سایت به صورت زیر است: https://www.bananews.ir/feed که در بالای همه صفحات درج شده است. علاوه بر این اگر تمایل به نمایش اخبار یک سرویس خاص خبری را دارید، در لینک آن دسته بندی، کافیست عبارت /feed را به لینک دسته بندی اضافه نمایید. برای مثال لینک خروجی RSS دسته بندی محیط زیست به صورت https://www.bananews.ir/environment/feed می باشد.

 

شبکه های اجتماعی بنانیوز و دریافت اخبار:

کانال تلگرامی بنانیوز به صورت مرتبط اخبار مهم صنعت ساخت و ساز را به اطلاع متخصصان، دانشجویان و فعالان این حوزه می رساند. می توانید از لینک زیر وارد کانال بنانیوز در تلگرام شوید و عضو کانال شوید تا به صورت مرتبط به روز باشید: https://t.me/BanaNews

لینک شبکه های اجتماعی بنانیوز در فیس بوک، توییتر و لینکدین در بالای کلیه صفحات سایت درج شده است.

 

تبلیغات در بنانیوز:

برای حمایت از پایگاه بنانیوز و درج آگهی در آن، لطفا بخش تبلیغات در بنا را ملاحظه نمایید.

ارتباط با بنانیوز:

آدرس ایمیل: bananews.ir@gmail.com

ارسال اخبار جهت انتشار: برای ارسال اخبار از ایمیل فوق و یا فرم تماس با ما در منوی بالای سایت استفاده نمایید.

مجموعه مرتبط: نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ایران