درباره ما

پایگاه خبری اخباربنا (BanaNews.ir) از سال 1385 فعالیت خود را آغاز نموده است و با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال فعالیت می باشد. این پایگاه به صورت ترکیبی هم به رصد لحظه ای اخبار کلیه پایگاههای تخصصی مرتبط با حوزه صنعت ساختمان می پردازد و هم اخبار مهم عمران، معماری و شهرسازی را تهیه و منتشر می نماید.

 

از مهمترین خصوصیات این پایگاه، دسته بندی منطقه ای اخبار عمرانی است تا دست اندرکاران بتوانند وضعیت صنعت ساخت و ساز و همچنین فعالیتهای شهرداریها و ادارات شهرسازی و ... را در منطقه خود ملاحظه نمایند. اخباری که رصد می شوند بدون هیچ گونه تغییری و با لینک به منبع اصلی در پایگاه قرار میگیرند.

 

خدمات بنانیوز

پایگاه بنانیوز می تواند خدمات زیر را به صنعت ساختمان ارائه نماید:

1. رصد و انتشار لحظه ای اخبار شرکت، سازمان و یا پایگاه مجموعه شما. در این صورت می توانید درخواست خود را از طریق ایمیل bananews.ir@gmail.com به ما ارسال نمایید.

2. تبلیغات به صورت بنری و یا رپورتاژ آگهی. برای مشاهده لیست قیمتها در این زمینه لطفا بخش تبلیغات در بنا را ملاحظه نمایید

 

نمایش اخبار بنانیوز در سایت شما:

ما خوشحال می شویم بتوانیم با خروجی اخبار خود به وبسایتهای شما کمک نماییم. مدیران محترم سایتها و وبلاگ نویسان میتوانند آخرین اخبار صنعت ساختمان را از طریق سیستم های RSS از سایت بنا دریافت و به صورت خودکار در وبلاگ و یا وبسایتهای خود ارائه نمایند. لینک خروجی RSS اصلی سایت به صورت زیر است:

https://www.bananews.ir/feed 

علاوه بر این اگر تمایل به نمایش اخبار یک سرویس خاص خبری را دارید، کافیست به صفحه دسته بندی مورد نظر مراجعه نموده و از لینک RSS آن صفحه استفاده نمایید. برای مثال لینک خروجی RSS دسته بندی محیط زیست به صورت https://bananews.ir/rss/environment است.

 

ارتباط با بنانیوز:

آدرس ایمیل: bananews.ir@gmail.com

ارسال اخبار جهت انتشار: برای ارسال اخبار از ایمیل فوق و یا فرم تماس با ما استفاده نمایید.

مجموعه مرتبط: نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ایران