پنجشنبه، 6، تیر، 1398 | Thursday، 27 June، 2019

آزادسازی حدود سه هکتار از تصرفات غیرمجاز در بستر و حریم رودخانه...

کد خبر: 109387
دوشنبه 20 اسفند 1397 ساعت 4:59
نمایش: 71

مدیر امور آب تهران بزرگ از آزادسازی حدود سه هکتار از تصرفات غیرمجاز واقع در حریم و بستر رودخانه جاجرود در روستای سنجریان از توابع شهرستان پردیس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "علیرضا نیکنام" با اعلام این خبر افزود: با تلاش کارشناسان واحد حقوقی و اکیپ گشت و بازرسی منابع آب های سطحی امور منابع آب تهران بزرگ و پس از انجام کارشناسی های لازم با اخذ دستور قضایی، ۳۳ مورد از تصرفات واقع در حریم و بستر رودخانه جاجرود در روستای سنجریان از توابع شهرستان پردیس با مجموع مساحتی بالغ بر حدود سه هکتار شامل بنای ویلایی، دیوارکشی، محوطه سازی و ... با دستور قضایی صادره از سوی دادستان محترم شهرستان پردیس، قلع و قمع و بستر رودخانه آزادسازی و از ید متصرفین و افراد سودجو خارج گردید.

نیکنام تصریح کرد: افرادی که در نزدیکی حریم و بستر رودخانه ها معامله ملکی انجام می دهند حتما پیش از انجام معامله استعلام لازم را از امور آب تهران بزرگ اخذ نمایند تا در آینده دچار ضرر و زیان نشوند.

وی در پایان گفت: این امور در نقش حاکمیتی خود با هرگونه تخلف و تصرف مطابق با قانون و بدون هیچ گونه اغماضی برخورد لازم را بعمل خواهد آورد.

لینک اصل محتوا در شركت آب منطقه‌ای تهران

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی