سه شنبه، 1، مرداد، 1398 | Tuesday، 23 July، 2019

آزادسازی ۵۰ هزار متر مربع از اراضی بستر رودخانه جاجرود

کد خبر: 116342
یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 ساعت 7:59
نمایش: 50

مدیر امور آب شمیرانات از آزادسازی ۵۰ هزار متر مربع از اراضی بستر رود خانه جاجرود خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "جواد غفاری" با بیان این  مطلب اظهار کرد: با تلاش  اکیپ گشت و بازرسی  و اخذ حکم قضایی، بیش از ۵۰ هزار مترمربع از اراضی بستر و حریم رودخانه جاجرود در منطقه آهار و باغگل آزادسازی شد .

وی با بیان اینکه این اقدام در راستای قانون توزیع عادلانه آب و برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز انجام شد، ادامه داد: در این عملیات ۳ باب پل ماشین رو  و ۳۱ باب پل غیر مجاز  نیز تخریب شد.

غفاری با اشاره به اینکه همچنین در  این عملیات در راستای آزادسازی قبل از پاسخ به استعلامات، یک مورد اتاقک و ۱۵ متر مربع دیوار با هزینه مالک تخریب شد، تصریح کرد: بر این اساس بیش از ۱۲۰ متر مربع از اراضی بستر رودخانه جاجرود آزادسازی گردید.

مدیر امور آب شمیرانات  افزود: این امور از ابتدای سال ۹۸ تا به حال اقدام به ۵۷ مورد تخریب پل، دیواره و اعیانی نموده است که از این تعداد ۳۱ مورد تخریب پل  انجام و  ۵۲۰۰۰ هزار متر مربع از اراضی بستر آزادسازی گردید.

غفاری در پایان خاطرنشان کرد: این امور به عنوان نماینده شرکت آب منطقه ای تهران همه ظرفیت خود را جهت ایمن سازی جریان آب رودخانه به کار گرفته است و در این راستا با هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز غیر برخورد می شود.

لینک اصل محتوا در شركت آب منطقه‌ای تهران

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی