پنجشنبه، 6، تیر، 1398 | Thursday، 27 June، 2019

جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده خوزستان اعلام کرد؛ تمامی اراضی کشاورزی دشت آزادگان و هویزه تا پایان خرداد ماه جاری آماده کشت می شوند

کد خبر: 118384
سه شنبه 21 خرداد 1398 ساعت 18:0
نمایش: 78

هم اکنون جلسه قرارگاه بازسازی و نوسازی دشت آزادگان به ریاست کیامرث حاجی زاده، مدیر کل مدیریت بحران و جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان خوزستان و با حضور فرماندار دشت آزادگان و مدیران دستگاه های اجرایی استان در کارگاه AMC۴ دشت آزادگان در حال برگزاری است .

کلیه ماشین آلات اعزامی از دستگاه های اجرایی مختلف از روز گذشته به منظور تقسیم بندی در مناطق سیل زده دشت آزدگان به این شهرستان اعزام شدند.

جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده خوزستان در نشست قرارگاه بازسازی و نوسازی دشت آزادگان تاکید کرد: تمامی اراضی کشاورزی زیر آب رفته دشت ازادگان باید تا پایان خرداد ماه سال جاری تخلیه و آماده کشت شوند.

کیامرث حاجی زاده گفت: علاوه بر اراضی سیل بندها نیز باید استحکام بخشی و ترمیم شوند.

وی یادآور شد: روز گذشته در جلسه قرارگاه بازسازی و نوستزی تمامی ماشین آلات مورد نیاز و امکانات لازم برای دشت آزادگان بسیج شده و تدابیر لازم در این خصوص اندیشیده شده است لذا دستگاه های اجرایی باید براساس این تقسیم بندی و برنامه ریزی مشخص اقدامات لازم را اجرایی کنند.

لینک اصل محتوا در اداره کل مدیریت بحران استان خوزستان

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی