دوشنبه، 6، خرداد، 1398 | Monday، 27 May، 2019

بازدید معاون اداره کل مدیریت بحران گلستان از پروژه‌های حوادثی شهرستان آزادشهر

کد خبر: 93622
یکشنبه 8 مهر 1397 ساعت 3:30
نمایش: 148

حسین محبوبی مدیرکل راه و شهرسازی استان به همراه سیدرضا قادری معاون اداره کل مدیریت بحران استان گلستان و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان با حضور در فرمانداری با سید رسول حسینی فرماندار و ملک حسینی معاون فرماندار دیدار  از پروژه‌های حوادثی این شهرستان بازدید کردند.
در این دیدار حسینی فرماندار ضمن تشکر از حضور مهندس محبوبی درخواست‌ها و نیازهای شهرستان از جمله ساماندهی میدان جمهوری، اتمام پروژه روشنایی جاده آزادشهر به نوده‌خاندوز، جابجایی و اصلاح دوربرگردان‌های جاده آزادشهر به نوده‌خاندوز و رایزنی با پیمانکار برای تسریع در انجام پروژه قطعه دوم جاده آزادشهر به شاهرود را بیان کردند.
در ادامه محبوبی مدیرکل راه و سهرسازی استان شهرستان آزادشهر را از نظر تخصیص اعتبار جزو شهرستان‌های پیشرو استان دانست و اشاره داشت: اعتبارات خوبی امسال در حوزه احداث و اصلاح  زیرساخت‌های ارتباطی شهرستان آزادشهر ااختصاص و به شخصه هر ماه با  حضور در شهرستان از نزدیک از روند اجرای پروژه‌های عمرانی حوزه راه و شهرسازی بازدید خواهم کرد.
پس از پایان جلسه فوق در فرمانداری مدیرکل راه و شهرسازی به همراه معاونین و فرماندار شهرستان به صورت میدانی از عملیات عمرانی و تعریض جاده آزادشهر به نوده‌خاندوز بازدید کردند.

بازدید معاون اداره کل مدیریت بحران گلستان از پروژه‌های حوادثی شهرستان آزادشهر


لینک اصل محتوا در اداره کل مدیریت بحران استانداری گلستان

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی