بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، 3، مهر، 1397 | Tuesday، 25 September، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مردم از خرید و فروش عمده ملک خودداری کنند

کد خبر: 1358
دوشنبه 29 آذر 1389 ساعت 10:52
نمایش: 33

www.BanaNews.irمردم نباید به شایعات پیرامون بازار مسکن که کاملا برآمده از توهم سوداگران است گوش داده و خود باعث شوند که بازار مسکن ملتهب و نابسامان شود.

به گزارش بنانیوز به نقل از ایلنا ،رییس اتحادیه مشاوران املاک کشور گفت: مردم نسبت به خرید و فروش عمده ملکی در طی هفته‌های آینده عجله نکنند.

مصطفی قلی خسروی با بیان این که بازار مسکن در کنترل و نظارت مسوولان است، از مردم خواست که نسبت به خرید و فروش املاک به شایعات توهم‌زا اهمیت ندهند.

وی در خصوص آخرین تحولات بازار مسکن و پس از آغاز اجرای هدفمندی یارانه‌ها گفت: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته از سوی مسئولین، هیچگونه تغییری در نرخ اجاره‌ بها و یا خرید و فروش ملک به وجود نخواهد آمد.

به گفته خسروی، مردم نباید به شایعات پیرامون بازار مسکن که کاملا برآمده از توهم سوداگران است گوش داده و خود باعث شوند که بازار مسکن ملتهب و نابسامان شود.

وی تصریح کرد: خریداران برای خرید خانه هیچگونه عجله‌ای نداشته باشند چرا که قیمت‌ها هیچگاه دستخوش تغییر نخواهد شد.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور از ساماندهی گسترده سامانه کد رهگیری خبر داد و بیان داشت: با ارائه بن کارت سامانه کدرهگیری به بنگاه‌داران مسکن این سامانه نسبت به گذشته مجهز شده و از تخلفات گسترده در این بخش تا حدود زیادی جلوگیری کرده است.

رئیس اتحادیه املاک کشور از نظارت گسترده اتحادیه و وزارت بازرگانی بر نحوه عملکرد بنگاه‌ها املاک خبر داد.

نظرات کاربران

برچسب‌ها