بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، 26، مرداد، 1397 | Friday، 17 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

خا‌نه‌دار شدن با حداقل سرمایه

کد خبر: 22669
سه شنبه 13 دی 1390 ساعت 9:28
نمایش: 22

http://www.bananews.ir/بنا بر تفاهم‌نامه منعقد شده بین اتحادیه مشاوران املاک و شرکت عمران شهر جدید پرند، بنگاه‌های معاملات املاک ارائه مشاوره و کارگزاری تعدادی از واحد مسکونی طرح مسکن مهر در شهر پرند را برعهده گرفته‌اند که میزان آورده لازم برای آنها حداقل هفت میلیون و۶۰۰ هزار تومان و حداکثر حدود بیست ‌میلیون تومان است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مصطفی قلی‌خسروی - رییس اتحادیه کشوری مشاوران املاک - در گفت‌وگو با ایسنا، استقبال از واحدهای پرند که توسط مشاوران املاک معرفی می‌شود را بسیار مطلوب اعلام و اظهار کرد: حدود ۷۰۰ متقاضی از تهران، ۴۰۰ متقاضی از رباط کریم و صد متقاضی از شهرستان‌های دیگر استان برای این واحدها معرفی شده‌اند.

خسروی در ادامه با بیان این‌که به متقاضیان مشاوره می‌دهیم، گفت: اتحادیه مشاوران املاک با شرکت شهر جدید پرند قرارداد بسته که استعلام فرم (ج) را انجام بدهد تا در صورتی که متقاضی واجد شرایط باشد برای انعقاد قرارداد به شرکت پرند معرفی ‌شود.

وی با تاکید بر این‌که واحدها بهمن ماه تحویل داده می‌شوند، تصریح کرد: خدمات زیربنایی این واحدها در زمان تحویل، تکمیل خواهد بود.

رییس اتحادیه کشوری مشاوران املاک آورده لازم برای واحد ۷۹٫۵ متری با احتساب مشاعات را حدودا هفت میلیون و ۶۰۰ هزار تومان اعلام و اضافه کرد: میزان آورده برای واحدهای دوخوابه و سه خوابه به ترتیب ۱۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و حدود ۲۰ میلیون تومان است.

وی با بیان این‌که چنین واحدهایی با برنامه‌ریزی ساخته شده‌اند، خاطرنشان کرد: اکنون ۴۰ هزار نفر در شهر جدید پرند ساکن هستند و باتوجه به این که این شهر درحال پیشرفت است، جمعیت آن افزایش می‌یابد.

در راستای واگذاری واحدهای مسکن مهر شهر جدیدپرند از طریق بنگاه‌های تهران، تفاهم‌نامه‌ای بین شرکت عمران پرند و اتحادیه صنف مشاوران املاک کشور امضا و از ابتدای دی‌ ماه اجرا شد.

براساس این تفاهم‌نامه مقرر شد تا واگذاری بخشی از مسکن مهر از این پس توسط اتحادیه صنف مشاوران املاک کشور صورت پذیرد به‌همین منظور برای ابتدای این طرح مدت سه ماه زمان تعیین شده تا اگر اتحادیه صنف مشاوران املاک کشور متعهد به مفاد آن در مدت مقرر باشد، برای ادامه همکاری مجددا تمدید شود.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها