بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، 26، مرداد، 1397 | Friday، 17 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

افزایش قیمت وام و کاهش قیمت اوراق

کد خبر: 22912
شنبه 17 دی 1390 ساعت 10:44
نمایش: 27

http://www.bananews.ir/اگرچه تسهیلات ۱۸ و ۲۰ میلیون تومانی خرید مسکن و همچنین اوراق امتیاز تسهیلات مسکن در برخی موارد نمی‌توانند بخش قابل توجهی از قیمت مسکن را پوشش دهند اما همچنان بسیاری از افراد برای خرید مسکن روی این تسهیلات حساب باز می‌کنند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به‌رغم تخلف‌های بسیار و سودجویی‌هایی که در بازار غیرقانونی خرید و فروش وام و اوراق رخ می‌دهد این بازار همچنان به کار خود ادامه و تسهیلات متنوعی را برای خرید مسکن به متقاضیان معرفی می‌کند.

بر اساس این گزارش، وام ۲۰ میلیونی خرید مسکن که کمتر از یک سال است وارد این بازار شده این روزها با قیمتی حدود دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و وام ۱۸ میلیونی که زمانی نقش مهمتری در خرید مسکن داشت، با قیمتی حدود دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

همچنین دارندگان وام‌های۲۰ و ۱۸ میلیونی می‌توانند وام‌ خود را به‌ترتیب با قیمتی حدود دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و یک میلیون و ۸۵۰ هزار تومان به فروش برسانند.

بر این اساس، هر یک میلیون تومان اوراق امتیاز تسهیلات مسکن با قیمتی حدود ۱۴۵ هزار تومان در بورس و ۱۶۰ هزار تومان در بازار آزاد به فروش می‌رسد.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها