بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، 4، مهر، 1397 | Wednesday، 26 September، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

راهکارهای دولت برای جلوگیری از افزایش قیمت مصالح

کد خبر: 1155
شنبه 27 آذر 1389 ساعت 7:40
نمایش: 36

معاون وزیر مسکن در امور مسکن و ساختمان گفت:سه الگو برای جلوگیری از افزایش قیمت مصالح ساختمانی به دولت ارائه شده است.www.Bananews.ir

به گزارش بنانیوز به نقل از اکونیوز،"ابولفضل صومعلو"با بیان این که برای جلوگیری از رشد قیمت مصالح ساختمانی بطور مناسب چاره اندیشی‌ شده است، افزود:با یارانه‌ای که از دولت خواهیم گرفت جلوی افزایش قیمت مصالح ساختمانی را می گیریم.

وی گفت: مبلغ این یارانه مشخص نیست ،اما راهکاری مناسب برای جلوگیری از افزایش قیمت مصالح ساختمانی است.

معاون وزیر مسکن در امور مسکن و ساختمان در بیان راهکار دوم ، با ذکر این مطلب که امسال با ساخت و ساز و سال آینده با عرضه مسکن کافی، قیمت مسکن ثابت خواهد ماند،گفت:رئیس جمهور در شورای عالی مسکن دستور داده است ، هرچند کشور در زمینه تولید آهن توانا است، در صورتی که کمبودی در آهن آلات احساس شد و قیمت ها بالا رفت میزان کمبود را با واردات جبران کنیم.

صومعلو در بیان سومین راهکار برای جلوگیری از افزایش قیمت مسکن نیز گفت:پس از هدفمندی یاارنه ها با توجه به این که قیمت زمین در دست دولت است، قیمت زمین افزایش نمی یابد .

معاون وزیر مسکن در امور مسکن و ساختمان گفت:در طول سه سال گذشته یک هزار میلیارد تومان یارانه به بخش مسکن داده شده است و امسال نیز ۳۲۴ میلیارد تومان بوده است.

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها