بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، 24، مرداد، 1397 | Wednesday، 15 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اکازیون‌های تازه در بازار فروش آپارتمان

کد خبر: 21011
چهارشنبه 9 آذر 1390 ساعت 6:38
نمایش: 18

http://www.bananews.ir/به گزارش بنانیوز (Bananews.ir) برخی از آگهی‌های فروش یا اجاره واحدهای مسکونی به عنوان اکازیون هفته یا ماه، به بازار معرفی می‌شوند که این عنوان حاکی از قیمت ارزنده یا برخورداری از امکانات تفریحی یا رفاهی برای این دسته از واحدها است؛ چراکه بررسی‌ها نشان می‌دهد که قیمت فروش یا اجاره بهای برخی از واحدهای مسکونی کمتر از نرخ واقعی پیشنهاد و از طرف دیگر ارزش ریالی واحدهای مشابه آنها بیشتر اعلام می‌شود.

ستون امروز نبض بازار به معرفی تعدادی واحد مسکونی در بازار فروش پرداخته که این واحدها از سوی فروشنده‌ها به عنوان واحدهای اکازیون معرفی شده‌اند.

میرداماد، متری دومیلیون و ۹۰۰هزار تومان

یک واحد ۲۱۹ متری در یکی از فرعی‌های خیابان میرداماد متری دو میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، قیمت‌گذاری شده است. این واحد ۱۰ سال ساخت، سه خواب و از امکاناتی همچون دو پارکینگ، انباری، بالکن و آسانسور برخوردار است.

بررسی‌ها نشان می‌دهد با توجه به مشخصات این فایل فروش، قیمت واحد مذکور باید بین سه میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تا سه میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تعیین می‌شد.

شهرک غرب، متری سه‌میلیون و ۵۰ هزار تومان

در محله شهرک غرب در خیابان سپهر یک واحد ۲۰۵ متر مربعی نوساز چهار خوابه آماده تحویل به خریدار است که پارکینگ، انباری، بالکن و آسانسور جزو امکانات این واحد محسوب می‌شود. ارزش هر متر مربع این واحد مسکونی حدود سه میلیون و ۱۷۸ هزار تومان تا سه میلیون و ۶۸۸ هزار تومان باید اعلام شود، اما مالک ترجیح داده واحد فروشی خود را متری سه‌میلیون و ۵۰ هزار تومان به بازار فروش اکازیون‌ها معرفی کند.

زعفرانیه، متری چهارمیلیون و ۲۳۰ هزار تومان

فروشنده ای قیمت هر متر مربع واحد ۲۱۰ متری خود را چهار میلیون و ۲۳۰ هزار تومان پیشنهاد کرده است. واحد مذکور در خیابان پسیان در منطقه زعفرانیه واقع شده است و علاوه بر امکانات اولیه از سونا، جکوزی و استخر نیز بهره مند است. دلالان فعال بازار مسکن شمال تهران معتقدند که قیمت هر متر چنین واحدی بین پنج میلیون و ۴۸۰ هزار تومان تا شش میلیون و ۲۶۰ هزار تومان باید اعلام شود.

شیخ بهائی، متری دومیلیون و ۸۰۰هزار تومان

دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت هر متر مربع از یک واحد مسکونی فروشی اکازیون در حوالی خیابان شیخ بهائی (خیابان صائب تبریزی) است. این واحد فروشی ۳۲۰ متر مربع، چهار خواب، ۱۵ سال ساخت و علاوه بر پارکینگ، انباری و بالکن از سونا و جکوزی نیز بهره‌مند است.

اجاره اکازیون در دولت

همچنین یک واحد ۱۷۰ متری نوساز در خیابان کیکاووس محدوده دولت به بازار اجاره با شرایط ۵۰ میلیون تومان ودیعه و دو میلیون تومان اجاره ماهانه، معرفی شده است. واحد مذکور سه‌ خواب و به غیر از انباری، پارکینگ و آسانسور، استخر، جکوزی و سونا هم برای این واحد در نظر گرفته شده است.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها