جمعه، 3، خرداد، 1398 | Friday، 24 May، 2019

برگزاری دوره آموزشی نمازشناسی تخصصی در حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان با همکاری ستاد اقامه نماز استان

کد خبر: 109764
چهارشنبه 22 اسفند 1397 ساعت 22:59
نمایش: 82

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست:

مهندس وحید پورمردان مدیرکل و مسئول ستاد اقامه نماز اداره کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: دوره آموزشی نمازشناسی تخصصی در حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان با همکاری ستاد اقامه نماز استان و با حضور پرسنل در محل سالن اجتماعات این اداره کل برگزار گردید.

پورمردان افزود : از دیگر اقدامات انجام شده در ستاد اقامه نماز استان می توان به برگزاری حداقل شش جلسه ستاد اقامه نماز در سال، تهیه سند راهبردی ستاد اقامه نماز استان، تهیه بانک اطلاعاتی نماز، مکاتبات اداری و ابلاغ بخشنامه های مرتبط با موضوع نماز، تجهیز و تنظیف نمازخانه های استان، اجرای طرح نمازخانه های سفرهای نوروزی، دعوت و تشویق کارکنان به حضور در نماز جماعت اداره کل، شناسایی و تقدیر از فعالان و حاضران در نماز جماعت اداره کل و ادارات، تنظیم وقت جلسات بمنظور عدم تداخل با وقت نماز، برگزاری مسابقات نقاشی، عکاسی، کتابخوانی و ... با موضوع نماز اشاره کرد .

مدرس دوره نماز شناسی تخصصی حاج آقای خیور از مدرسین ستاد اقامه نماز استان بودند که در خصوص اهمیت نماز و اینکه شیطان از انسانی که نمازهای پنج گانه را در اول وقت بخواند، می ترسد اما نسبت به هر کس که نمازهای خود را به تاخیر بیفکند جرات پیدا می کند و او را به ارتکاب گناهان بزرگ وادار می نماید.عوامل تاثیرگذار بر آن مطالبی را بیان داشتند.

لینک اصل محتوا در اداره کل حفاظت محیط زیست استان سيستان و بلوچستان

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی