دوشنبه، 31، تیر، 1398 | Monday، 22 July، 2019

بازدید عیدانه و نشست صمیمی استاندار یزد با مامورین اجرایی یگان حفاظت محیط زیست استان

کد خبر: 110952
دوشنبه 5 فروردین 1398 ساعت 20:30
نمایش: 104

در پنجمین روز سال جدید، استاندار به همراه مدیرکل حوزه استاندار و فرماندار شهرستان مهریز از پاسگاه محیط بانی مهدی آباد بازدید و ضمن افتتاح پاسگاه بهسازی شده مهدی آباد، در نشستی صمیمی از اقدامات انجام شده در حوزه محیط زیست شهرستان مهریز و شرایط سختی کاری محیط بانان مطلع شدند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد، در این نشست نیره پورملائی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد از اقدامات انجام شده در راستای بهسازی، نوسازی و تجهیز محیط بانی های استان در شش ماهه سال گذشته خبر داد و افزود: پاسگاه محیط بانی مهدی آباد بالغ بر ۹۰ درصد آن بهسازی و تجهیز شده است .

وی در ادامه گفت: با توجه به  کمبود نیروهای اجرایی استان، هر مامور در شیفت های چهار روزه به خدمت مشغول می باشد که این اقدام خداپسندانه نوعی ایثار برای حفظ محیط زیست است .

در ادامه این نشست محمدعلی طالبی استاندار یزد عنوان نمود: اقدامات مدیرکل حفاظت محیط زیست استان در جهت بهبود وضعیت رفاهی و معیشتی محیط بانان قابل تقدیر می باشد و با توجه به سختی کار محیط بانان در سال جدید امیدواریم با اجرای روند قانونی با همفکری مدیرکل محیط زیست و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بتوانیم به گونه ای بخشی از زحمات و تلاش های این مآمورین اجرایی در گستره استان را جبران نماییم .

در پایان این دیدار صمیمی، محیط بانان شهرستان به نمایندگی از محیط بانان کل استان با اهدای لباس محیط بانی به استاندار، از وی بعنوان همیار محیط زیست قدردانی نمودند .

لینک اصل محتوا در اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی