سه شنبه، 28، خرداد، 1398 | Tuesday، 18 June، 2019

دیدار رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی با مدیرکل حفاظت محیط زیست یزد

کد خبر: 92847
دوشنبه 2 مهر 1397 ساعت 9:59
نمایش: 74

نیره پورملائی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد در دیدار با سید مجتبی حسینی پور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خواستار افزایش اعتبارات محیط زیست استان شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و هیات همراه از اداره محیط زیست استان بازدید نمودند و از نزدیک در جریان مشکلات این اداره کل قرار گرفتند.

نیره پورملائی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان در ابتدای این دیدار ضمن تشکر از حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در اداره کل حفاظت محیط زیست، به ارائه گزارشی از وضعیت اعتباری دستگاه متبوع پرداخت و توجه ویژه دستگاه مدیریت و برنامه ریزی استان را به محیط زیست مورد تاکید قرار داد .

مدیرکل محیط زیست استان یزد، در این بازدید ضمن برشمردن تنگناهای اداری و کمبود نیرو، تامین اعتبار لازم جهت توسعه دستگاههای پایش آلودگی هوا در سطح استان، به روز نمودن تجهیزات آزمایشگاه اداره کل و  دیگر دستگاههای بخش آزمایشگاه، ارتقاء سیستم های بخش انفورماتیک، بهبود وضعیت ساختمان اداری و رفع دیگر مسائل و مشکلات مربوط به حوزه محیط زیست را از رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد خواستار شد.

سید مجتبی حسینی پور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد نیز در ادامه از مرکز سنجش و کنترل پایش آنلاین صنایع و کنترل آلاینده های هوا، موزه تاریخ طبیعی، مرکز تحقیقات و آزمایشگاه اداره کل،واحد انفورماتیک، مهمانسرا و دیگر بخش های محیط زیست استان بازدید نمود.

وی در این  دیدار گفت: از حساسیت و گستردگی حوزه فعالیت محیط زیست و در عین حال کمبود ها و مشکلات اعتباری آن اگاه است و برای بهبود این وضعیت حمایت و تلاش خواهد نمود.

لینک اصل محتوا در اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی