چهارشنبه، 29، خرداد، 1398 | Wednesday، 19 June، 2019

بازدید معاون سازمان برنامه‌و بودجه کشور از سه طرح محیط زیستی در ایلام

کد خبر: 94075
سه شنبه 10 مهر 1397 ساعت 5:0
نمایش: 50

دکتر «سعید نمکی» در بازدید ازموزه تاریخ طبیعی و تنوع زیستی استان، ضمن قدردانی از فعالیت‌های انجام شده در این موزه ، اظهار کرد: پیش‌نیاز آموزش فرهنگ حفاظت از محیط زیست، آشنایی جامعه مخصوصا نسل جوان، نوجوان و دانش‌آموز با گونه‌های مختلف و اهمیت زیستی آنهاست که این هدف به خوبی در موزه‌های تاریخ طبیعی قابل تحقق است.
وی با مطلوب توضیف کردن این مجموعه، تکمیل کردن آن را ضروری دانست و گفت: سازمان برنامه و بودجه در این زمینه مساعدت‌های لازم را به عمل خواهد آورد.
نمکی در ادامه از سایت تکثیر و احیاء گوزن زرد ایرانی هم بازدید کرد و ضمن توصیه‌های زیست‌محیطی، با محیط‌بانان حاضر در منطقه گفتگو کرد و پای درددل‌های آنان نشست.
معاون علمی ، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه‌و بودجه در ادامه‌ از ذخیره‌گاه جنگلی ارغوان هم بازدید کرد و با اشاره به نقش این ذخیره‌گاه در موضوع نشاط‌افزایی مردم، گفت: با توجه به اهمیت اجتماعی این پروژه،سازمان برنامه‌و بودجه از محل اعتبارات اجتماعی به تجهیز این پارک جنگلی کمک خواهد کرد.
«رحمت‌الله قیصوری» رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ایلام نیز ضمن قدردانی از حضور دکتر نمکی و هیئت همراه اظهار کرد: مطمئنا این حضور به روند پیشرفت پروژه‌ها سرعت خواهد بخشید.
در این بازدیدها، دکتر «محمد نوذری» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام و «سیداسدالله هاشمی» مدیرکل حفاظت محیط زیست استان حضور داشتند.

لینک اصل محتوا در اداره کل حفاظت محیط زیست استان ایلام

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی