بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنجشنبه، 25، مرداد، 1397 | Thursday، 16 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ارائه نوین‌ترین دستاوردهای صنعت هواشناسی در نمایشگاه راه‌و‌شهرسازی

کد خبر: 21670
پنجشنبه 24 آذر 1390 ساعت 8:6
نمایش: 43

http://www.bananews.ir/معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پیشرفت‌های صنعت هواشناسی کشور، از ارائه آخرین دستاوردهای این صنعت در نمایشگاه راه و شهرسازی و صنایع وابسته خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، بهرام صناعی ‌با بیان اینکه هواشناسی نیز همانند سایر صنایع در حال حرکت به سمت خودکفایی است، تصریح کرد: طی سال‌های گذشته شرکت‌های داخلی دستاوردهای بسیار خوبی در بخش هواشناسی کشور داشته‌اند که ارائه آنها در این نمایشگاه می‌تواند برای سایر سازمان‌ها و نهادها نیز مفید باشد.

وی با اشاره به استقبال ۸ شرکت داخلی طرف قرارداد با سازمان هواشناسی کشور برای شرکت در نمایشگاه راه و شهرسازی‌، اظهار داشت: این شرکت‌ها آخرین دستاوردهای مرتبط با صنعت هواشناسی مانند رادار، ماهواره و بهبود کیفیت پیش‌بینی‌ها را در نمایشگاه یاد شده ارائه می‌کنند.

رئیس سازمان هواشناسی کشور از شرکت قدرتمند این سازمان در نمایشگاه راه و شهرسازی و صنایع وابسته نیز خبر داد و افزود: تلاش می‌کنیم تا دستاوردهای سازمان در بخش‌هایی مانند گسترش تعداد رادارهای هواشناسی، نوین‌سازی سیستم‌ها، ارتقاء‌کارایی و اثربخشی این صنعت در حمل و نقل را به نحو مطلوبی برای بازدید عموم و متخصصان ارائه کنیم.

‌صناعی خاطر‌نشان کرد‌: برگزاری نمایشگاه راه و شهرسازی و صنایع وابسته می‌تواند نقش موثری در اطلاع رسانی به مخاطبان و تبیین جایگاه هواشناسی در کشور ایفا کند.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها