بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، 24، مرداد، 1397 | Wednesday، 15 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

برنامه‌ریزی برای آبرسانی اضطراری در زمان بروز بحران در پایتخت

کد خبر: 21486
دوشنبه 21 آذر 1390 ساعت 11:43
نمایش: 29

http://www.bananews.ir/مدیر مرکز مدیریت بحران آب و فاضلاب استان تهران گفت: برای مقابله با بحران های احتمالی در تهران بضاعت محدودی داریم و باید امکانات مقابله با بحران ها افزایش یابد.

به گزارش بنانیوز (Bananews.ir) به نقل از روابط عمومی شرکت آبفای استان تهران، محمدرضا احمد نسب در این باره افزود: آب و فاضلاب استان تهران و مدیریت جامع شهری در مقابله با حوادث امکانات کافی ندارند و این میزان پاسخگوی نیازها در حوادث نیست.

وی گفت: ما برای مقابله با حوادث طبیعی در آبفای استان تهران طرحی را دردست مطالعه داریم که بر اساس آن آبرسانی در شرایط اضطراری را پیاده سازی خواهیم کرد.

احمدنسب افزود: در این طرح مطالعه می کنیم ببینیم در شرایط رخ داد بحران از چه طریقی می توانیم آب مورد نیاز را برای ساعات اولیه و روز های اول تامین نماییم تا بر اثر بی آبی تلفاتی نداشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد: برای این طرح یک سری ظرفیت سازی هایی از قبل اندیشیده شده است اما کفایت نمی کند و مدیریت آبفای استان و مدیریت شهری برنامه ریزی برای گسترش این ظرفیت ها را در دستور کار قرار داده اند.

مدیر مرکز مدیریت بحران آبفای استان تهران افزود: براساس این برنامه ریزی های مدون ما در زمان بروز بحران آبرسانی اضطراری را انجام خواهیم داد.

احمد نسب گفت: در آینده نزدیک برای مقابله با بحران ها دستور العمل مکتوب خواهیم داشت و این دستورالعمل به همه خواهد گفت چه برنامه ای را در زمان بروزحوادث پیاده سازی کنند.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها