بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنجشنبه، 25، مرداد، 1397 | Thursday، 16 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

واگذاری ارائه خدمات شرکت‌های آب و فاضلاب کشور به دفاتر پیشخوان دولت

کد خبر: 22597
دوشنبه 12 دی 1390 ساعت 8:54
نمایش: 37

http://www.bananews.ir/معاون منابع انسانی و بهبود مدیریت شرکت مهندسی آبفا کشور گفت: در رابطه با واگذاری ارائه ۷ مورد از خدمات شرکت‌های آب و فاضلاب کشور بسترسازی لازم صورت گرفته و در آینده نزدیک این امر تحقق می‌یابد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمد شهرابی فراهانی در همایش استانی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و آغاز رسمی واگذاری ارائه ۲۱ خدمت آبفای قم به دفاتر پیشخوان دولت که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار قم، جمعی از مدیران استان و مسئولان دفاتر پیشخوان دولت در تالار آب شرکت آب و فاضلاب استان برگزار شد با اشاره به مدیریت ۷۰ شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی توسط شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، به ارائه گزارشی از اقدامات شرکت مهندسی آبفای کشور در زمینه فناوری و ‌آی‌تی پرداخت و گفت: شرکت آب و فاضلاب استان قم از نظر فناوری رتبه هفتم را در کشور دارا است که از این حیث جزو شرکت‌های خوب به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر۸۰درصد سیستم‌های عمومی و ۵۰ درصد از سیستم‌های اختصاصی شرکت‌های زیرمجموعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به صورت مکانیزه انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: ۱۰۰ درصد شرکت‌های آب و فاضلاب‌های شهری و روستایی کشور دارای سایت اینترنتی هستند و ضریب نفوذ اینترنت در شرکت‌های آب و فاضلاب تحت پوشش صددرصد است.

معاون منابع انسانی و بهبود مدیریت شرکت مهندسی آبفا کشور با اشاره به واگذاری ۲۱ خدمت شرکت آب و فاضلاب قم به دفاتر پیشخوان اظهار کرد: شرکت مهندسی آبفای کشور در رابطه با واگذاری خدمات شرکت‌های زیرمجموعه به دفاتر پیشخوان دولت، بستر‌سازی‌های لازم را صورت داده است که در آینده نزدیک این امر تحقق خواهد یافت.

وی با بیان اینکه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در گام نخست ۷ فعالیت را جهت واگذاری به دفاتر پیشخوان آماده کرده است گفت: صدور قبوض، اعلام رقم کنتور، اصلاح قبض، تعویض کنتور، اعلام خرابی کنتور، ترکیدگی لوله و تغییر نوع مصرف این هفت فعالیت را تشکیل می‌دهند.

شهرابی با بیان اینکه هم‌اکنون برخی از خدمات شرکت‌های آب و فاضلاب شهری از طریق شماره تلفن ۱۲۲ انجام می‌گیرد، خاطرنشان کرد: به منظور سهولت روستاییان نیز شماره ۱۱۵۲۳ به شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی اختصاص یافته است و انشاالله به زودی روستاییان نیز به وسیله این شماره تلفن از خدمات آبفار بهره‌مند می‌شوند.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها