بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنجشنبه، 28، تیر، 1397 | Thursday، 19 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تامین آب شرب اساسی ترین نیاز تهران است

کد خبر: 2296
دوشنبه 13 دی 1389 ساعت 8:1
نمایش: 8

www.BanaNews.irتهران - رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: تامین آب شرب اساسی ترین نیاز استان تهران است و براین اساس مجلس هر ساله در تدوین بودجه علاوه بر بررسی پروژه‌های نیمه‌تمام و تامین اعتبار آنها نسبت به پروژه ‌های جدید در این بخش نیز بی تفاوت نیست.

به گزارش بنانیوز به نقل از ایرنا،'علی اکبر آقایی' روز یکشنبه در حاشیه بازدید اعضا کمیسیون عمران مجلس از طرح سد ماملو، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همه روزه در کشور با نیازهای جدیدی مواجه هستیم و خوشبختانه وزارت نیرو با رقمی افزون بر پنج هزار میلیارد تومان، بالاترین میزان اعتبارات عمرانی در کشور را به خود اختصاص داده است.

وی ادامه داد: امید است با اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها در کشور، مجموع اعتبارات بخش آب را که در سال جاری بیش از ۲۲ هزار میلیارد تومان بوده به بیش از ۳۰ هزار میلیارد تومان افزایش دهیم.

نماینده سلماس در مجلس شورای اسلامی بازدید از سد ماملو را فرصت مناسبی برای بازبینی وضعیت آب تهران ارزیابی کرد و افزود: برطرف کردن نیازهای آبی تهران قابل پیش‌بینی است و هر ساله اعتبارات آن تامین می شود، اما پراکندگی پروژه‌ها و نیمه‌کاره ماندن آنها یک مشکل عمده‌ است.

رییس کمیسیون عمران مجلس در پایان تاکید کرد: کمیسیون یادشده تلاش می کند علاوه بر تامین منابع مالی برای پرداخت مطالبات پیمانکاران پروژه‌ها، پروژه‌های آبرسانی جدیدی که واجد شرایط قانونی باشند را تامین اعتبار کند.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها