بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، 25، تیر، 1397 | Monday، 16 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

قیمت آب سال آینده افزایش نخواهد یافت/ افزایش پلکانی دنبال می شود

کد خبر: 4435
دوشنبه 11 بهمن 1389 ساعت 11:37
نمایش: 9

www.BanaNews.irمعاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا گفت: هیچ گونه تصمیم جدیدی در مورد افزایش قیمت آب در سال آینده اتخاذ نشده و برخی اخبار مبنی بر افزایش آب بها در ماه های ابتدای سال جاری صحت ندارد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از مهر، محمدرضا عطار زاده در همایش ملی تالاب ها و نقش آن در مدیریت جامع آب ودر پاسخ به سوال مهر گفت: هیچ گونه تصمیم جدیدی در مورد افزایش قیمت آب اتخاذ نشده و همانطور که قانون هدفمند کردن یارانه ها دولت را موظف کرده در فاصله ۵ سال آب بها را به قیمت تمام شده برساند افزایش قیمت نیز به صورت پلکانی دنبال می شود.

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا افزود: این موضوع بحث جدیدی نیست و باید در مورد پلکان بعدی افزایش قیمت آب بعد از اتمام مراحل کارشناسی و رعایت معادلات در زمینه تعیین قیمت مورد تصمیم گیری قرار گیرد.

وی تصریح کرد: وزارت نیرو باید مباحث مرتبط با کاهش قیمت تمام شده آب را نیز در دستور کار قرار دهد و سپس در مورد قیمت آب و افزایش آن تصمیم گیری شود.

به گفته عطارزاده هرگونه تصمیم گیری در مورد افزایش قیمت آب در ستاد هدفمند کردن یارانه ها انجام خواهد شد و تا به حال هیچ گونه تصمیمی در این زمینه گرفته نشده است.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها