یکشنبه، 26، خرداد، 1398 | Sunday، 16 June، 2019

۲۸نفر برای کسب کرسی های نظام مهندسی کردستان رقابت می کنند

کد خبر: 93159
چهارشنبه 4 مهر 1397 ساعت 10:30
نمایش: 82

رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان اداره کل راه و شهرسازی کردستان گفت: ۲۸ نفر از مهندسان این استان برای تصاحب ۱۱ کرسی هیات مدیره نظام مهندسی با هم رق...

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی کردستان،خالد اصلانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی در این استان ۱۲ مهر برگزار می شود، اظهار داشت: در این دوره ۲۸ نفر نامزد انتخابات شده اند که از بین آنان ۱۱ نفر عضو اصلی و هشت نفر نیز عضو علی البدل انتخاب می شوند .
وی افزود: این انتخابات در ۹ حوزه انتخابیه استان شامل سنندج، مریوان، بانه، بیجار، قروه، کامیاران، سقز و دهگلان برگزار می شود و اعضا هیات مدیره سازمان نظام مهندسی استان توسط ۶ هزار و ۲۱۷ عضو این سازمان انتخاب و بکار گمارده می شوند .
رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان اداره کل راه و شهرسازی کردستان با اشاره به اینکه یک نفر از ۲۸ نامزد این انتخابات زن است، تاکید کرد: اعضای هیات مدیره انتخاب شده بمدت سه سال عهده دار مدیریت این سازمان در استان خواهند بود .
وی اضافه کرد: مهندسان عضو این سازمان در هفت رشته معماری، شهرسازی، عمران، برق، مکانیک، نقشه برداری و ترافیک است که رشته عمران با سه هزار و ۷۱ نفر بیشترین عضو و ترافیک با ۱۵ نفر عضو کمترین میزان مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی کردستان را به خود اختصاص داده اند .
اصلانی یادآور شد: انتخابات هشتمین دوره هیات رئیسه سازمان نظام مهندسی در کردستان به صورت کاغذی از هشت صبح تا ۱۷ بعد از ظهر برگزار می شود .

لینک اصل محتوا در اداره کل راه و شهرسازی استان کردستان

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی