دوشنبه، 6، خرداد، 1398 | Monday، 27 May، 2019

ابلاغ برنامه اجرایی در ستاد بازآفرینی شهرستان قدس در قالب ۴ پروژه

کد خبر: 93476
شنبه 7 مهر 1397 ساعت 13:30
نمایش: 65

سومین جلسه ستاد بازآفرینی شهرستان قدس در سال جدید با حضور تمامی اعضاء ستاد و ابلاغ برنامه اجرایی با اعتبار ۴۱۰۰ میلیون ریال به عنوان اقدام مشترک اداره کل راه و...

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، مهندس ایوب اسداللهی مدیریت راه و شهرسازی غرب تهران با اعلام این خبر گفت: ۴ پروژه در محدوده سکونتگاههای غیر رسمی شورای جنوبی، شهرک عزیزی و محله محمد آباد به صورت اقدام مشترک عملیاتی می شود.

اسداللهی همچنین خبر داد که در جلسه مذکور مقرر گردید شهرداری قدس ظرف یک هفته نسبت به ارسال طرح های مطالعاتی و مدارک و مستندات پروژه های بهسازی و جدول گذاری معابر مربوطه با همکاری مدیریت راه و شهرسازی غرب تهران اقدام نماید.

مدیریت راه و شهرسازی غرب تهران همچنین تصریح کرد؛ ادارات عضو ستاد بازآفرینی شهر قدس پس از ارسال نقشه های محدوده های بافت توسط اداره کل راه و شهرسازی تهران نسبت به اعلام پروژه های پیشنهادی در محلات هدف بر اساس الویت های سال ۹۷ طی جلسه بعدی ستاد اقدام خواهند نمود.

لازم به ذکر است شهرداری قدس در محلات هدف تخفیف هزینه های پروانه های ساختمانی را به صورت ۱۰۰ درصد ابلاغ و اعلام نموده است که در این راستا اطلاع رسانی میدانی صورت خواهد پذیرفت.

اسداللهی در پایان همچنین از تشکیل کارگروه اوقاف ذیل ستاد مذکور خبر داد.

لینک اصل محتوا در اداره کل راه و شهرسازی استان تهران

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی