پنجشنبه، 30، خرداد، 1398 | Thursday، 20 June، 2019

مهندس حیدری از پروژه بهسازی و آسفالت راه روستایی عنبران سرو آباد بازدید کرد

کد خبر: 93925
دوشنبه 9 مهر 1397 ساعت 14:0
نمایش: 112

مهندس محبوب حیدری مدیرکل راه وشهرسازی استان اردبیل از پروژه بهسازی و آسفالت راه روستایی عنبران- سرو آباد به طول ۴ کیلومتر بازدید نمود

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل مهندس محبوب حیدری مدیر کل راه وشهرسازی استان به همراهی هیات اعزامی از پروژه بهسازی و آسفالت راه روستایی عنبران- سرو آباد به طول ۴ کیلومتر و با اعتبار هزینه شده تا کنون بالغ بر ۱۱۴۰۰ میلیون ریال ،  بازدید نمود. در ادامه بازدید مهندس حیدری نسبت به تسریع اتمام پروژه با رعایت کیفیت استاندارد پروژه  تاکید کرد

شایان ذکر است این پروژه از سال ۹۶ شروع شده و تا کنون ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بالغ بر ۱۱۴۰۰ میلیون ریال هزینه شده است همچنین از مشخصات فنی آسفالت ریزی یک لایه اساس به عرض ۷ متر ویک لایه آسفالت بعرض  ۵.۵ متر  به ضخامت ۶ سانتیمتر را می توان نام برد .

هدف از اجرای این پروژه برقراری ارتباط مناسب و تامین دسترسی مطلوب و رضایتمندی اهالی منطقه می باشد که درسهولت تردد، کاهش زمان سفر و باعث رشد اقتصادی و اجتماعی منطقه می گردد .

این مسیر راه ارتباطی دو روستای پلا زیر و سرو آباد که از برادران اهل تسنن و از توابع بخش عنبران شهرستان نمین استان اردبیل می باشد.

لینک اصل محتوا در اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی