دوشنبه، 30، اردیبهشت، 1398 | Monday، 20 May، 2019

جزئیات برگزاری هشتمین دوره ی انتخابات هیات مدیره سازمانهای نظام مهندسی ساختمان استان سمنان

کد خبر: 93955
دوشنبه 9 مهر 1397 ساعت 16:0
نمایش: 137

هشتمین دوره ی انتخابات هیات مدیره سازمانهای نظام مهندسی ساختمان استان سمنان در موعد مقرر قانونی برگزار خواهد شد.

هشتمین دوره ی انتخابات هیات مدیره سازمانهای نظام مهندسی ساختمان استانها مطابق با برنامه زمان بندی ابلاغی از وزارت خانه متبوع از ۹۷/۰۷/۰۵ لغایت ۹۷/۰۷/۱۴در حال برگزاری است که بنا به تصمیم هیات اجرایی انتخابات نظام مهندسی استان سمنان مورخ ۹۷/۰۷/۱۳ در روز جمعه ساعت ۸ صبح آغاز خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل مسکن و شهرسازی استان سمنان به نقل از مهندس فراتی رئیس اداره نظام مهندسی آن اداره کل مسکن و شهرسازی استان سمنان؛ این انتخابات که هر سه سال یکبار برگزار می گردد مطابق با نظام نامه انتخابات متشکل از هیات اجرایی اصلی و فرعی و هیات نظارت می باشد. شروع فرآیند انتخابات از ۲۱خرداد ماه سال جاری و با انتخابات هیات اجرایی آغاز گردیده است و از بین شرکت کنندگان نامزد انتخاب هیئت مدیره دوره هشتم سازمانهای نظام مهندسی استان سمنان ۱۲ نفر کاندیدا شده اند که بر حسب تعداد اعضای سازمان ۹ نفر به عنوان عضو اصلی هیات مدیره تعیین می گردند.

وی افزود؛ تاکنون همه مراحل انتخابات در صحت سلامت و دقت برگزار گردیده و تیم نظارتی دستگاه نظارت تمامی دقت نظر و هماهنگی لازم را برای برگزاری هرچه باشکوه تر این انتخابات انجام داده است.

شایان ذکر است در مجموع سه گروه عمران ، تاسیسات ، معماری و شهرسازی،  ۹ نفر به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره انتخاب می گردند و پس از پایان انتخابات و تایید آن توسط دستگاه نظارت کشور ، اعتبارنامه اعضای منتخب توسط مقام عالی وزارت صادر می گردد.

لینک اصل محتوا در اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی