دوشنبه، 5، فروردین، 1398 | Monday، 25 March، 2019

آقای قربانی سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خدآفرین شد.

کد خبر: 87569
شنبه 16 تیر 1397 ساعت 9:30
نمایش: 243

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اسلامی استان آذربایجان شرقی،با حضور فرماندار شهرستان وطی حکمی از سوی مهندس باباپور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اسلامی استان آذربایجان شرقی،با حضور فرماندار شهرستان وطی حکمی از سوی مهندس باباپور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آقای مهندس مهدی قربانی بعنوان سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خدافرین منصوب شد.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در این جلسه با اشاره به اینکه رضایت مندی مردم و خدمات رسانی مناسب از اولویت های اصلی این نهاد است، اظهار کرد: خوشبختانه با تلاش های انجام شده در سال های گذشته عملکرد بنیاد مسکن مطلوب و مورد رضایت بوده است.
حافظ باباپور خدمتگذاری به مردم به ویژه روستائیان را هدف اصلی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: ایجاد تغییر و تحول در راس امور ادارات تابعه این نهاد نیز به همین منظور است.
وی با اشاره به اینکه مسئولان این نهاد باید در ارائه خدمت توجه و دقت نظر ویژه ای انجام دهند، گفت: انتظار می رود این مهم با ایجاد این تغییر در شهرستان خدآفرین نیز مدنظر قرار گیرد.
فرماندار خدآفرین نیز در ادامه این جلسه با اشاره به اهمیت خدمت گذاری به مردم، اظهار کرد: رویکرد و هدف اصلی نظام مقدس اسلامی از ابتدای پیروزی تاکنون خدمتگذاری به مردم بوده است.
آقای اسد پور اولویت اصلی همه مسئولان را محرومیت زدایی و رسیدگی به نیازمندان دانست و گفت: توجه به نیازمندی های مردم در سطح روستاها سبب ایجاد توسعه روستایی می شود.
وی با بیان اینکه ایجاد توسعه روستایی زمینه ساز توسعه ملی است، خاطرنشان کرد: به همین منظور خدمت رسانی و توسعه زیرساخت ها و زیربناها و ارائه خدمات رفاهی در روستا می تواند زمینه ساز کاهش مهاجرت از روستا به شهر شود.
فرماندار خدآفرین با تاکید بر رعایت اخلاق حرفه ای و تکریم ارباب رجوع، تصریح کرد: در حوزه محرومیت زدایی و توجه به نیازمندان این موضوع جلوه بیشتری به خود می گیرد.
وی اجرای طرح هادی در سطح شهرستان خدآفرین را یکی از اولویت های این اداره برشمرد و افزود: در سایر حوزه های خدمات رسانی  نیز روند کند گذشته باید سرعت بخشیده شود.
در پایان این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های «مهندس متعلقی» سرپرست سابق اداره بنیاد مسکن  خدآفرین «مهدی قربانی» به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.
درپایان مدیرکل بنیاد مسکن استان به اتفاق مسئولین از اجرای طرح هادی وبهسازی چشمه آب روستای طوعلی سفلی بازدید ودرخصوص روند سریع عملیات اجرایی این پروژه دستورات لازم را صاد نمودند.

لینک اصل محتوا در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی