شنبه، 4، اسفند، 1397 | Saturday، 23 February، 2019

برگزاری جشن تجلیل از دانش آموزان ممتاز بنیاد مسکن آذربایجان شرقی

کد خبر: 91374
دوشنبه 19 شهریور 1397 ساعت 4:30
نمایش: 77

برگزاری جشن تجلیل از دانش آموزان ممتاز بنیاد مسکن آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی ، جشن تکلیف و تجلیل از دانش آموزان ممتاز با حضور آقایان حضرت حجت الاسلام والمسلمین  حاج آقا صادقی قا یم مقام نماینده ولی در بنیاد مسکن استان ، دکتر برزگر معاونت پشتیبانی ، کلیه کارکنان و خانواده آنان برگزار گردید .
در ابتدای جلسه  دکتر برزگر معاون پشتیبانی بنیاد مسکن ونماینده مدیرکل دراین جشن ضمن خیر مقدم به مهمانان و خانواده و فرزندان همکاران محترم بیان داشت: با توجه به نقش خانواده ها به ویژه همسران در موفقیت ها و پیش برد اهدف بنیاد انقلاب اسلامی برخود لازم می دانم از  همسران همکاران محترم  تقدیر و تشکر کنم که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را در رسیدن به اهداف کاری همیاری و کمک  می کنند .
ایشان ادامه داد :  اکثر دانش آموزان بنیاد رتبه ممتاز هستند و  وتعداد زیادی از دانش آموزان دوره پیش دانشگاهی به دانشگاه راه یافته اند و این امر مرهون برنامه ریزی و حمایت خانواده های آنان و به خصوص همسران کارکنان می باشد که کانون گرم و آرامی را جهت اعضای خانواده فراهم نموده اند .
در ادامه مراسم حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا صادقی قایم مقام نماینده ولی فقیه دربنیاد مسکن استان اظهار کرد : انسان باید همواره به این نکته توجه داشته باشد که خداوند در هر حالی شاهد و ناظر اعمال و کارهای او است. اگر انسان متوجه باشد که خداوند همه‌جا وجود دارد و در هر حالی اورا می‌بیند، گناه نمی‌کند و دائماً مراقب کارهای خودش است .
بنابراین خودمان را در محضر الهی ببینیم نه تنها مرتکب گناه نمی‌شویم؛ بلکه اندیشه و فکر گناه را هم به‌خود راه نمی‌دهیم .
حجت الاسلام و المسلمین صادقی با بیان اینکه پدر و مادر آینه فرزندانشان هستند بیان کرد : به فرزندانتان راستگویی را بیاموزید ، زیرا با راستگویی تمام مشکلاتشان حل می شود .
لازم به ذکر است در این جشن از دانش آموزان ممتاز رده های مختلف تحصیلی و همچنین فرزندان دختر و پسر که به  سن تکلیف رسیده با اهداء لوح و هدایا تقدیر بعمل آمد .

لینک اصل محتوا در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی