سه شنبه، 6، فروردین، 1398 | Tuesday، 26 March، 2019

افتتاح ۸ هزار مسکن مهر با آب، برق و گاز تا ۳۰ آبان در پرند

کد خبر: 19740
یکشنبه 8 آبان 1390 ساعت 12:31
نمایش: 60

http://www.bananews.ir/مدیرعامل شهر جدید پرند از افتتاح کامل ۸ هزار واحد مسکونی مهر با آب، برق، گاز و تلفن تا ۳۰ آبان ماه جاری در این شهر خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سعید صابونی در گفت‌وگو با فارس افزود: با توجه به تعهدات وزارت نیرو و وزارت نفت مقرر شده تا ۸ هزار واحد مسکونی مهر با تمام امکانات آب، برق، گاز و تلفن تا ۳۰ آبان‌‌ماه جاری تحویل مردم شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر تمام کارها مثل نصب کلیدهای برق، کنتورهای آب و شیرآلات صورت گرفته پس جای هیچ‌گونه مشکلی برای افتتاح واحدهای مسکونی مهر در این شهر نیست.

وی تاکید کرد: برنامه نصب انشعابات آب، برق، گاز و حتی تلفن مدام به صورت هفتگی رصد می‌شود، بنابراین دیگر نباید نگران افتتاح این واحدهای مسکونی باشیم.

به گفته مدیرعامل شهر جدید پرند، چنانچه امکانات آب و هوایی اجازه دهد محوطه‌سازی این واحدهای مسکونی نیز تا زمان افتتاح به اتمام خواهد رسید.

صابونی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود ورودی و تیرهای برق شهر جدید پرند به دلیل نداشتن برق، این شهر را در تاریکی مطلق فرو برده است گفت: تاکنون بیش از ۱۰ نامه به شرکت برق و وزارت نیرو در خصوص خاموش بودن تیرهای برق ارسال شده است اما متاسفانه هیچ کار ویژه‌ای برای این نامه‌ها صورت نگرفته است.

 

 

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی