جمعه، 28، تیر، 1398 | Friday، 19 July، 2019

با زدید استاندار زنجان از پروژه ی احداث باند دوم بهسازی سه‌راهی‌سلطانیه-ابهر-تاکستان

کد خبر: 101100
دوشنبه 17 دی 1397 ساعت 8:0
نمایش: 111

امروز استاندار زنجان با هیئت همراه از پروژه ی احداث باند دوم بهسازی سه‌راهی‌سلطانیه-ابهر-تاکستان بازدید کرد مهندس بیات منش مدیرکل راه و شهر سازی استان زنجان در این بازدید نسبت به معرفی پروژه ومراحل ا...

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهر سازی استان زنجان: پروژه ی باند دوم بهسازی سه‌راهی‌سلطانیه-ابهر-تاکستان با قرارگیری در کریدور ارتباطی شرق به غرب و ارتباط استانهای مرکزی با زنجان و شمالغرب کشور وهمچنین قرارگیری در مسیر جاده ی ابریشم راه ارتباطی شهرستان های سلطانیه ، ابهر، خرمدره، و زنجان را میسر می سازد. طول کل این طرح ۱۳۵ کیلومتر میباشد که ۸۶  کیلومترآن  درحوزه استان زنجان وهم اکنون ۴۳کیلومتر از این طرح عملیاتی ودرحال اجراء است.

با توجه به وجود چندین شهرستان در مسیر این طرح و وجود جاذبه های گردشگری و اقتصادی در این شهرستان ها از جمله گنبد سلطانیه به عنوان بزرگترین گنبد آجری جهان، اجرای این طرح و ارتقاء سطح تسهیلات این محور علاوه برتاثیر مستقیم بر شاخص­­های اقتصادی استان زنجان و شهرستان خدابنده و سلطانیه با تاثیر برسطح ایمنی و ظرفیت ترانزیتی این محور که در حال حاضر روزانه بیش از ۱۲۰۰۰ ترافیک سبک و سنگین از آن عبور می کنند، در بهبود شاخص­­های صنعت وگردشگری و... نقش بسزایی خواهد داشت.

لینک اصل محتوا در اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی