چهارشنبه، 5، تیر، 1398 | Wednesday، 26 June، 2019

۵۷۶۵۸۰ متر مربع از زمینهای دولتی رفع تصرف و به بیت المال بازگردانده شد.

کد خبر: 101102
دوشنبه 17 دی 1397 ساعت 8:59
نمایش: 77

فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی فارس گفت: ۵۷۶۵۸۰ متر مربع از زمینهای دولتی با تلاش مامورین یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی فارس و پیگیری معاونت املاک و حقوقی و با همکاری نیروی انت...

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی فارس، سرهنگ حسین مهدوی نژاد فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی فارس افزود: تعداد ۲۹ مورد پرونده رفع تصرف فوری و ۱۲ مورد اجرای حکم در سطح استان در سه ماهه سوم ۹۷ به متراژ ۵۷۶۵۸۰ متر مربع به ارزش تقریبی بالغ بر ۴۵۰ میلیارد ریال رفع تصرف و اعاده به وضع سابق شد.
وی نقش ارزنده و سازنده مردم در امر پیشگیری و جلوگیری از تصرفات را بسیار مهم و ارزنده دانست و تصریح کرد: از همه شهروندان درخواست میگردد به محض مشاهده و اطلاع از هرگونه تصرفات غیرقانونی به اراضی با شماره تلفن ۰۷۱۳۶۴۹۰۷۱۷ یگان حفاظت راه و شهرسازی فارس تماس حاصل و اطلاع رسانی نمایند.
فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی فارس افزود: چنانچه افراد قصد خرید املاک در محدوده و حریم شهرهای سطح استان را دارند ابتدا استعلامات لازم در این خصوص از طریق اداره کل راه و شهرسازی فارس به عمل آورند و از خرید هرگونه اراضی فاقد سند مالکیت رسمی از افراد سودجو پرهیز نمایند.

لینک اصل محتوا در اداره کل راه و شهرسازی استان فارس

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی