دوشنبه، 29، بهمن، 1397 | Monday، 18 February، 2019

نشست صمیمی رئیس سازمان با مدیر و پرسنل واحد خدمات مهندسی

کد خبر: 98594
پنجشنبه 15 آذر 1397 ساعت 22:59
نمایش: 54

رئیس سازمان، در نشستی با مدیر و پرسنل واحد خدمات مهندسی سازمان بر اهمیت منابع انسانی در سازمان های خدماتی از جمله سازمان نظام مهندسی ساختمان و اولویت رضایت ارباب رجوع تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، در جلسه ای که روز سه شنبه ، سیزدهم آذرماه در محل سازمان و با حضور رئیس ، نائب رئیس دوم و پرسنل واحد خدمات مهندسی سازمان برگزار شد نظرات ، پیشنهاد و مشکلات واحد خدمات مهندسی به صورت مبسوط گزارش گردید و رئیس سازمان با تاکید بر اهمیت توانمندی افراد در پیشرفت و ارتقاء جایگاه سازمان، رویکرد به آینده و استفاده از کلیه ظرفیت های موجود در قالب پیشنهادهای کاربردی و اجرایی کارکنان را خواستار شد.

دکتر سالاری، ضمن تاکید بر اهمیت دادن به تجربه و استفاده از دانش های ضمنی و مشتری مداری، تعامل سازنده کارکنان در کسب رضایت ارباب رجوع را حائز اهمیت دانست.

وی واحد خدمات مهندسی را یکی از مهم ترین بخش های سازمان بر شمرد و تکریم ارباب رجوع، ایجاد محیطی امن و پویا، اصلاح و تکمیل سیستم جامع خدمات مهندسی، ترمیم روند فعلی نظارت مضاعف، تسریع در روند تکمیل مراحل فنی پرونده های ساختمانی و تسریع در امور عضویت و پروانه اشتغال را از اولویت های این واحد برشمرد.

لینک اصل محتوا در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی