بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، 28، مرداد، 1397 | Sunday، 19 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

استقبال سرمایه گذاران از مشارکت در پروژه های شهر جدید اندیشه

کد خبر: 22361
چهارشنبه 7 دی 1390 ساعت 10:46
نمایش: 20

http://www.bananews.irمدیر عامل شهرجدید اندیشه گفت: سرمایه گذاران داخلی از مشارکت در پروژه های مهم این شهر استقبال کرده اند و زیر ساخت های اندیشه بر مبنای اصول شهرسازی به مورد اجرا درآمده است .

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)' نادر آزاده ' روز سه شنبه در گفت وگو با  ایرنا اظهار داشت : یکی از مهمترین پروژه های در دست ساخت اندیشه مربوط به بازار بزرگ ایرانی و اسلامی در وسعت ۵/۵ هکتار و زیر بنای ۱۱۸هزار متر مربع است .

وی افزود : بازار بزرگ ایرانی -اسلامی با الهام از میدان نقش جهان اصفهان و میدان امام خمینی (ره ) تهران به مورد اجرا گذاشته شده و اکنون پیشرفت ۲۰ درصدی دارد .

' آزاده ' از انعقاد قرار داد ساخت برج دوقلو در شهرجدید اندیشه خبرداد که عملیات اجرایی آن در سال ۱۳۹۱ آغاز می شود و با بهره گیری از معماری ایرانی - اسلامی ساخته خواهد شد .

وی اضافه کرد:استقرار بانک ها و بورس دراین ساختمان ،گامی است درجهت تحقق بخشیدن شهر الکترونیک و تمرکز اداره های اندیشه در این مجموعه خواهد بود .

به گفته آزاده ، قرار است برج دوقلو که ۲۳ طبقه طراحی شده در زمینی به وسعت یک هزار متر مربع و زیر بنای ۵۷ هزار متر مربع از سال ۱۳۹۱ ظرف دو سال تکمیل شود .

مدیرعامل شهرجدید اندیشه ، وسعت این شهر را یک هزار و ۴۹۵ هکتار ذکر کرد و گفت : اندیشه در ارتفاع یک هزار و ۲۰۰ متری از سطح دریا واقع شده است .

وی گفت : رویکرد شهرجدید اندیشه بهره گیری از سرمایه گذاران داخلی و بومی است و قرار است پروژه نگارستان که در اراضی به وسعت پنج هزار متر مربع و زیر بنای ۲۵ هزار متر مربع برای واحد های تجاری براساس برنامه زمانی ، هفتم دیماه جاری افتتاح شود .

' آزاده ' تصریح کرد : استقرار شهرداری در اندیشه موجب شد تا خدمات مورد نیاز مردم از سوی نهاد ذیربط ارائه شود و اکنون می توان گفت : این شهر جدید که زیر نظر وزارت راه وشهرسازی و از مجموعه های شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید است ، تاکنون به عنوان یکی از شهرهایی معرفی شده که هیچگونه چالش جدی از نظر تامین خدمات زیر بنایی ندارد .

شهرجدید اندیشه در ۳۰ کیلومتری جنوب غرب تهران ، سه کیلومتری شمال غربی شهریار و هفت کیلومتری جنوب شرقی کرج واقع است .

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها