بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، 26، مرداد، 1397 | Friday، 17 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

توزیع کارت آزمون استخدامی شهرداری‌های سیستان‌و‌بلوچستان

کد خبر: 22618
دوشنبه 12 دی 1390 ساعت 11:12
نمایش: 35

http://www.bananews.ir/مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری سیستان و بلوچستان گفت: کارت آزمون استخدامی شهرداری‌های سیستان‌و بلوچستان از فردا توزیع می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از روابط عمومی استانداری سیستان‌و بلوچستان، محمود ملاشاهی در این باره اظهار داشت: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سامانه http://register.omorshahrdari.ir کارت شرکت در آزمون را پرینت بگیرند.

وی افزود: ۱۰ هزار و ۱۱۸ نفر در آزمون استخدامی روز جمعه ۱۶ دی ماه با هم به رقابت می‌پردارند.

ملاشاهی ادامه داد: در راستای اصلاح ساختار سازمانی موجود در شهرداری‌ها و جذب نیروی انسانی متخصص، ۴۶۴ سهمیه استخدامی برای سیستان و بلوچستان در نظر گرفته شد.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری سیستان و بلوچستان بیان کرد: در این آزمون ۱۰ هزار و ۱۱۸ نفر شرکت کردند که ۶۰ درصد آنان مرد و ۴۰ درصد زن هستند.

ملاشاهی بیان کرد: دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس با پنج هزار و ۳۶۴ نفر بیشترین شرکت کنندگان را برای شرکت در آزمون استخدامی شهرداری‌ها به خود اختصاص داده‌اند.

وی افزود: همچنین شهرستان زاهدان با شش هزار و ۷۸۵ نفر معادل ۶۷ درصد شرکت کنندگان بیشترین آمار داوطلبان را به خود اختصاص داده است.

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی سیستان و بلوچستان بیان داشت: بیشترین شرکت کنندگان را داوطلبان رشته‌های آتش نشان با دو هزار و ۷۲۷ نفر و حسابدار با دو هزار و ۱۳۱ نفر به خود اختصاص داده‌اند.

وی افزود: همچنین رشته کارشناس ثبت اسناد و املاک با یک داوطلب، کمترین شرکت کننده را به خود اختصاص داده است.

آزمون استخدامی شهرداری‌ها روز جمعه ۱۶ دی ماه در دو نوبت صبح و عصر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان برگزار می‌شود.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها