بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، 26، مرداد، 1397 | Friday، 17 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

آمادگی سرمایه‌گذاران برای ایجاد شهرک سنگ‌های تزئینی

کد خبر: 22805
پنجشنبه 15 دی 1390 ساعت 7:30
نمایش: 22

http://www.bananews.ir/نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری آذربایجان غربی از اعلام آمادگی سرمایه‌گذاران برای ایجاد شهرک سنگ‌های تزئینی در آذربایجان غربی خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) حسین دبیری عصر امروز در جلسه ستاد مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان اظهار داشت: سرمایه‌گذاری خارجی لازم برای ایجاد شهرک صنعتی کانی‌های غیرفلزی در استان وجود دارد.

وی با بیان اینکه تمام تلاش دستگاه‌ها باید به سمت جذب سرمایه‌گذاری باشد، افزود: توسعه سرمایه‌گذاری خارجی سبب ارتقای شاخص‌های اقتصادی استان می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه آذربایجان غربی یکی از مستعدترین استان‌های کشور برای سرمایه‌گذاری خارجی است، تصریح کرد: زیرساخت‌های لازم به منظور سرمایه‌گذاری خارجی فراهم است.

‌وی اضافه کرد: از دستگاه‌های اجرایی انتظار می‌رود با همت مضاعف و با تعهد بیشتری حمایت و مساعدت لازم را در زمینه سرمایه‌گذاری انجام دهند.

نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری آذربایجان غربی از استقرار برنامه پنجره واحد سرمایه‌گذاری در استان خبر داد و بر جلوگیری از بروکراسی اداری، معطل شدن سرمایه‌گذار، سردرگمی آنها در پروسه‌های اداری و تسهیل روند کار اجرایی تاکید کرد.

‌وی اضافه کرد: توسعه اقتصادی استان و کاهش نرخ بیکاری با تلاش همه‌جانبه مسئولان استانی و تلاش مضاعف آنها امکان‌پذیر است و در این راستا باید تمام ظرفیت‌های لازم برای جذب سرمایه‌گذاران را در استان به کار بست.

نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری آذربایجان غربی با اشاره به تجربه پروژه های قبلی و مشکلات پیش آمده در زمینه واگذاری زمین از اعضای جلسه خواست با شناسایی زمین مناسب و انجام امور مربوط به استعلام‌ها را در اولویت اهمیت قرار دهند.

در ادامه این جلسه در مورد اخذ استعلام‌های مربوط به زمین شناسایی شده، تغییر سرمایه‌گذاری از احداث شهرک سنگ به احداث واحدهای فرآوری سنگ با تکنولوژی روز و مدرن، تعهدات شهرک صنعتی، صدور مجوزها و استعلام‌ها و تأمین زیرساخت‌ها لازم از طریق دستگاه‌های ذیربط و دیگر موارد توسط حاضران در جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها