بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، 25، تیر، 1397 | Monday، 16 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

شرکت توسعه ایرانگردی به بخش خصوصی واگذاری می شود

کد خبر: 4843
یکشنبه 17 بهمن 1389 ساعت 10:53
نمایش: 6

www.BanaNews.irمعاون سرمایه گذاری و طرح های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: شرکت توسعه ایرانگردی و جهانگردی درسال ۹۰ به بخش خصوصی واگذار می شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از مهر، حسین فاضلی ظهر یکشنبه در نشست با فعالان بخش گردشگری گلستان افزود: نظر به سیاست های دولت در راستای خصوصی سازی فعالیت ها، شرکت توسعه ایرانگردی و جهانگردی در سال ۹۰ از بخش دولتی خارج شده و به صورت خصوصی دراستان ها فعالیت خواهد کرد.

معاون سرمایه گذاری و طرح های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور بر حمایت این سازمان از سرمایه گذاران صنعت گردشگری استان گلستان تاکید کرد.

وی گفت: سرمایه گذاری صنعت گردشگری در استان گلستان از رشد قابل توجهی برخوردار بوده و طرح ها و بسته های سرمایه گذاری ارائه شده دراین استان، آینده روشنی را درصنعت گردشگری رقم خواهد زد.

وی با بیان اینکه بخش قابل توجهی از اهداف نظام در ارتباط با توسعه گردشگری متوجه ورود گردشگران خارجی و داخلی است، تصریح کرد: بهره‌مندی از فرصت‌ها و جاذبه‌های گردشگری در ابعاد مختلف این موضوع قابل توجه است و بهره مندی از زیرساخت‌های لازم و همسطح با استانداردهای بین‌المللی در این حوزه، زمینه را جهت توسعه فراهم می آورد.

فاضلی همچنین با اشاره به حمایت های سازمان از سرمایه گذاران افزود: در صورت وجود مشکلات قانونی سرمایه گذاری صنعت گردشگری، با مطرح شدن درکمیته سرمایه گذاری استان و انعکاس به سازمان، مشکلات مربوطه پیگیری ورفع خواهد شد.

در ادامه این نشست تعدادی از سرمایه گذاران صنعت گردشگری استان گلستان مشکلات و موانع اجرای طرح های خود را مطرح کردند.

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها