بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، 31، تیر، 1397 | Sunday، 22 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

حضور ۸۲ هزار نفر در آزمون سراسری حرفه‌ای وزارت راه وشهرسازی

کد خبر: 20756
پنجشنبه 3 آذر 1390 ساعت 8:5
نمایش: 15

http://www.bananews.ir/آزمون سراسری حرفه‌ای وزارت راه وشهرسازی با ۸۲ هزار و ۵۴۵ نفر داوطلب به طور هماهنگ و همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)  تعداد ثبت نام شدگان این آزمون در مجموع ۸۲۵۴۵ نفر هستند که متقاضیان در رشته‌های مهندسی ۷۲۱۳۰ نفر، در رشته‌های کاردانی ۷۹۰۰ نفر و معماران تجربی ۲۵۱۵ نفر هستند که در این رابطه استان تهران با ۱۳۴۰۴ نفر آزمون داوطلب مهندسی، ۸۹۳ نفر داوطلب کاردانی و ۱۱۵۲ نفر داوطلب معمار تجربی دارای بیشترین تعداد داوطلب هستند.

بر این اساس در اجرای قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، آزمون ورود به حرفه برای متقاضیان اخذ پروانه اشتغال به کار مهندسی در رشته‌های معماری، شهرسازی، عمران، مکانیک، برق، نقشه‌برداری و ترافیک برگزار می‌شود.

همچنین آزمون حرفه‌ای کاردانهای فنی ساختمان پایه‌های یک، دو و سه برای متقاضیان اخذ و ارتقای پایه پروانه اشتغال به کار کاردانی در رشته‌های معماری، شهرسازی، عمران، مکانیک، برق و نقشه‌برداری و آزمون تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماران تجربی برگزار می‌شود.

گفتنی است آزمون‌های ذکر شده در تاریخهای ۳ و۴ آذرماه سال جاری ۸۲۵۴۵ نفر داوطلب به طور هماهنگ و هم زمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها