بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنجشنبه، 25، مرداد، 1397 | Thursday، 16 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نقش صدا وسیما در فرهنگ سازی مقررات ملی ساختمان

کد خبر: 21265
پنجشنبه 17 آذر 1390 ساعت 6:34
نمایش: 13

http://www.bananews.ir/رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان قم بر ضرورت ساخت برنامه های خاص به منظور نقش آفرینی صدا و سیما در اجرای مقررات ملی ساختمان تاکید کرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از روابط عمومی این سازمان، مهندس امین مقومی در دیدار با جوان ، قائم مقام صدا و سیمای مرکز قم با بیان اینکه باید در راستای فرهنگ سازی و رعایت مقررات ملی ساختمان در ساخت و سازها، برنامه های تلویزیونی تولید و از سیمای مرکز قم پخش شود افزود: موضوعات بسیاری در این زمینه وجود دارد از جمله رعایت ایمنی در ساخت و ساز ها ، توجه به رعایت ضوابط معماری اسلامی و همچنین مباحثی همانند اخلاق مهندسی که صدا و سیما می تواند در این زمینه ها برنامه هایی در قالب آیتم های آموزشی ، مسابقه و برنامه های ترکیبی تهیه و تولید کند.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان قم اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم آمادگی دارد تا در ساخت برنامه های آموزشی و دیگر برنامه های مرتبط با فرهنگ سازی در زمینه صنعت ساختمان و ساخت و ساز با صدا و سیمای مرکز قم مشارکت و همکاری کند.

مقومی با بیان اینکه در حال حاضر برنامه نظام ساخت به صورت هفتگی در روزهای پنج شنبه و به منظور ارتقاء فرهنگ رعایت مقررات ملی ساختمان از رادیو قم پخش می شود افزود: این برنامه با حضور کارشناسان و مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان و همچنین مسئولین شهری به سفارش سازمان نظام مهندسی ساختمان تهیه و پخش می شود .

وی اضافه کرد: بدنبال آن هستیم تا با برنامه ریزی و هماهنگی با تهیه کنندگان این برنامه زمان پخش این برنامه را به دو نوبت در هفته افزایش دهیم.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان قم تاکید کرد: صدا و سیمای مرکز استان قم باید با ساخت برنامه های خاص در این راستا در اجرا و فرهنگ سازی مقررات ملی ساختمان نقش آفرینی کند.

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها