بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، 25، تیر، 1397 | Monday، 16 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

جزئیات نشست هماهنگی سازمان‌های نظام‌مهندسی و نظام کاردانی ساختمان‌

کد خبر: 85254
سه شنبه 4 مهر 1396 ساعت 10:51
نمایش: 11

جلسه هماهنگی سازمان‌های نظام‌مهندسی و نظام کاردانی ساختمان‌های استان آذربایجان‌شرقی در راستای اجرای قانون نظام‌مهندسی و کنترل ساختمان به منظور هماهنگی لازم بین نظام‌مهندسی و نظام کاردانی ساختمان‌های استان تشکیل شد، این در حالیست که جلسه مشترک هماهنگی برگزاری آزمون نظام‌مهندسی در این استان برگزار شد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی، جلسه هماهنگی سازمان‌های نظام‌مهندسی و نظام کاردانی ساختمان‌های استان در راستای اجرای قانون نظام‌مهندسی و کنترل ساختمان به منظور ایجاد و استمرار هماهنگی لازم بین نظام‌مهندسی و نظام کاردانی ساختمان‌های استان تشکیل شد.

بنا به گزارش اولین جلسه هماهنگی دوره‌ای بین مدیریت مسکن و ساختمان و روسای سازمان‌های فوق در حضور توحید اخلاقی مدیرکل راه و شهرسازی استان تشکیل و موضوعات فی‌مابین مطرح و ضمن تأکید بر همکاری دو مجموعه در اجرای قانون تصمیمات لازم اتخاذ شد.

همچنین جلسه مشترک هماهنگی برگزاری آزمون نظام‌مهندسی که در خصوص آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردان‌های فنی و تعیین صلاحیت معماران تجربی در مورخه ۲۰/۲۱ مهرماه در سال ۹۶ برگزار خواهد شد با حضور نماینده سازمان سنجش دکتر علیزاده و مدیریت مسکن و ساختمان، مدیر حراست تشکیل شد.

بنا به گزارش در این جلسه شرایط محل‌های برگزاری آزمون در تعداد ۸ حوزه امتحانی در شهرهای تبریز شامل مرکز آموزش ماشین‌سازی؛ مجتمع آموزشی آذربایجان و دانشکده فنی حرفه‌ای و حوزه شهرهای مراغه، میانه، مرند، بناب و اهر بررسی شد.

در پایان برخی ملاحظات و احصاء سایر نکات و نیازمندی‌های آزمون به جهت برگزاری هرچه بهتر فرآیند آزمون در روزهای یاد شده مورد تأکید حاضرین در جلسه قرار گرفت.

نظرات کاربران

برچسب‌ها