بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، 24، آذر، 1397 | Saturday، 15 December، 2018

عضو نظام مهندسی ساختمان قم با انتقاد با اظهارات وزیر راه و شهرسازی : سازمان نظام مهندسی ساختمان به عقب برنمی گردد

کد خبر: 87877
دوشنبه 25 تیر 1397 ساعت 18:30
نمایش: 94عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم تجربه سازمان نظام مهندسی ساختمان را سرمایه ای می داند که مانع برگشت به عقب خواهد شد .

«سعید خلیلی قمی»درگفت و گو با روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با مثبت ارزیابی کردن سخنانمطرح شده در اجلاس بیست و یکم بیان کرد: در این اجلاس داد و ستد های کلامی خوبی بینافراد تصمیم گیرنده اتفاق افتاد. به طورمثال رئیس مجلس شورای اسلامی اظهارکردند که باید درهای گفت و گو بین سازمان نظام مهندسی ساختمان و وزارت راه و شهرسازی باز بماند .

خلیلی  بااشاره به سخنان وزیر راه و شهرسازی در اجلاس گفت: من درخصوص اظهارات وزیر راه و شهرسازی نیز نقدی دارم  ،آقای آخوندی بیان کردند که «مردم را اذیت نکنیدتا راحت ناظر خود را انتخاب کنند». این سخنان قابل قبول نیست زیرا صنعت ساختمان کشورازسوی بساز و بفروش ها ، هدایت می شود. این افراد تنها به سود خود می اندیشند و دلشان برای مردم و مصرف کننده نهایی نمی سوزد. این افراد دلال هستند و سازمان نظام مهندسی ساختمان تجربه بدی در حوزه دلال بازی دارد. بنابراین نباید برگشت به عقب داشت .

خلیلی قمی ادامه داد: رئیس مجلس شورای اسلامی باید تشویق های جامعه مهندسی در اجلاس امروز را به خاطر بسپارند و به تفکر و نیازهای این جامعه توجه داشته باشند. اگرچه اختلاف هایی بین سازمان نظام مهندسی ساختمان و وزرات راه و شهرسازی وجود دارد اما برخی از حرف های آقای آخوندی را قبول داریم. البته سازمان نظام مهندسی هم تجربه ای بیش از ۲۰ سال دارد و براساس آن نمی خواهد به گذشته برگردد .

وی در پایان برگزاری اجلاس را یک ضرورت دانست وگفت: برگزاری اجلاس برای هرصنفی ضروری است و همان طور که اصناف مختلف ازجمله پزشکانبه صورت سالانه گردهم می آیند، برای مهندسان نیز لازم است به تبادل نظر دراجلاس بپردازند .


لینک اصل محتوا در سازمان نظام مهندسی ساختمان شورای مرکزی

نظرات کاربران