بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، 27، آذر، 1397 | Tuesday، 18 December، 2018

اطلاعیه در خصوص مدارک معتبر برای احراز هویت رای دهندگان و نحوه رای دهی در انتخابات هشتمین دوره هیات مدیره سازمان((جدید))

کد خبر: 93821
دوشنبه 9 مهر 1397 ساعت 5:32
نمایش: 43

در راستای اطلاع رسانی به اعضای محترم سازمان استان از روند برگزاری انتخابات و ایجاد آمادگی لازم برای حضور گسترده، موارد زیر اعلام می گردد:

۱-اعطای رای فقط با کارت عضویت معتبر یا کارت ملی منوط به عضویت معتبر ، مجاز است و هیات اجرائی و دستگاه نظارت استان مجاز به پذیرش مدرک شناسائی دیگر برای اخذ رای نمی باشد. لذا همراه داشتن کارت عضویت یا کارت ملی خود الزامی است و امکان رای با مدارک شناسایی از قبیل شناسنامه، پروانه اشتغال به کار مهندسی، گواهینامه رانندگی، گذرنامه و غیره دیگر به هیچ وجه وجود ندارد. عضویت معتبر رای دهندگان از طریق سیستم رایانه ای کنترل خواهد شد.

۲- اعطای رای اصالتی است و فقط باید توسط شخص عضو انجام شود. انتخابات فاقد رای وکالتی است.

۳- هر عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فقط مجاز است یک بار در رای گیری شرکت کند و اگر به هر طریق بیش از یکبار اقدام به رای دادن نماید یا بخواهد بجای شخص دیگری رای دهد، مشمول به تخلفات انتخاباتی خواهد شد.

۴- رای دهندگان در روز رای گیری، ابتدا کارت عضویت معتبر سازمان استان یا کارت ملی خود را به مسولان حوزه ها ارائه داده، پس از احراز هویت رای دهنده و اطمینان از این که قبلا" رای نداده است، باید برای اعطای رای اقدام نماید.

لینک اصل محتوا در سازمان نظام مهندسی ساختمان چهارمحال بختیاری

نظرات کاربران