بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، 29، مهر، 1397 | Sunday، 21 October، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اطلاعیه شماره ۷/ اسامی نهایی داوطلبین عضویت در هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان

کد خبر: 93846
دوشنبه 9 مهر 1397 ساعت 7:1
نمایش: 28


اطلاعیه شماره ۷ هیات اجرایی هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان/
اسامی نهایی داوطلبین عضویت در هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان

اسامی نهایی داوطلبین عضویت در هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان

کد نامزد

نام

نام خانوادگی

رشته تحصیلی

نام دانشگاه

سال دریافت مدرک

مقطع تحصیلی

رشته نظام مهندسی

۱۰۰۱

قادر

بایزیدی

معماری

آزاد اسلامی علوم تحقیقات

۱۳۹۱

دکترا

معماری

۱۰۰۲

فریبرز

خلیل اللهی

معماری

شهید بهشتی

۱۳۷۵

کارشناسی ارشد

معماری

۱۰۰۳

محمد رضا

رضوی

معماری

بین المللی امام خمینی

۱۳۸۱

کارشناسی ارشد

معماری

۱۰۰۴

وریا

ژولیده

معماری

آزاد اسلامی همدان

۱۳۸۰

کارشناسی ارشد

معماری

۱۰۰۵

محمود

قربانی

معماری

علم و صنعت ایران

۱۳۸۲

کارشناسی ارشد

معماری

۲۰۰۶

فیروز

آقایی

برنامه ریزی شهری و منطقه ای

شهید بهشتی

۱۳۷۸

کارشناسی ارشد

شهرسازی

۲۰۰۷

محمد رضا

جباری

برنامه ریزی شهری

تهران

۱۳۷۳

کارشناسی ارشد

شهرسازی

۳۰۰۸

اسعد

براخاصی

عمران

شمال غیر انتفاعی

۱۳۸۸

کارشناسی ارشد

عمران

۳۰۰۹

مصلح

توحیدی

عمران - سازه

بیرمنگام-انگلستان

۱۳۹۵

دکترا

عمران

۳۰۱۰

محمد صدیق

ثابتی

عمران

آنا کشور هندوستان

۱۳۹۱

دکترا

عمران

۳۰۱۱

مهدی

حسام شریعتی

عمران-آب

تبریز

۱۳۸۶

کارشناسی  ارشد

عمران

۳۰۱۲

بهار

راستین

عمران

آزاد اسلامی سنندج

۱۳۷۷

کارشناسی

عمران

۳۰۱۳

غلام رضا

رشادت

عمران

آزاد اسلامی سنندج

۱۳۷۵

کارشناسی

عمران

۳۰۱۴

مسعود

شیرزادی

عمران

آزاد اسلامی مهاباد

۱۳۷۷

کارشناسی

عمران

۳۰۱۵

فریدون

علی محمدی

عمران-خاک و پی

آزاد اسلامی تهران جنوب

۱۳۸۴

کارشناسی ارشد

عمران

۳۰۱۶

باهر

نصری

عمران

آزاد اسلامی سنندج

۱۳۸۱

کارشناسی

عمران

۳۰۱۷

امیر اسعد

نصری زر

عمران

آنا کشور هندوستان

۱۳۹۲

دکترا

عمران

۴۰۱۸

اسماعیل

سلیمی

مکانیک-کاربردی

شیراز

۱۳۸۰

کارشناسی ارشد

مکانیک

۴۰۱۹

پدرام

گروهی

تاسیسات مکانیکی ساختمان

بوعلی سینا همدان

۱۳۷۴

کارشناسی

مکانیک

۴۰۲۰

امید

محمودی

مکانیک-حرارت و سیالات

علم و صنعت ایران

۱۳۷۹

کارشناسی

مکانیک

۵۰۲۱

هیوا

سید یونسی

برق-قدرت

صنعتی امیرکبیر

۱۳۹۳

کارشناسی ارشد

برق

۵۰۲۲

صمد

قادرپور

تاسیسات برقی

کردستان

۱۳۹۰

کارشناسی ارشد

برق

۵۰۲۳

افشین

نامی سنندجی

تاسیسات برقی

آزاد اسلامی کازرون

۱۳۸۲

کارشناسی

برق

۶۰۲۴

سهراب

شهنازی

نقشه برداری-ژئودزی

تبریز

۱۳۹۶

کارشناسی ارشد

نقشه برداری

۶۰۲۵

کریم

قادرمزی

نقشه برداری-ژئودزی

خواجه نصیرالدین طوسی

۱۳۷۸

کارشناسی ارشد

نقشه برداری

۶۰۲۶

علاءالدین

محسنی

نقشه برداری

اصفهان

۱۳۷۳

کارشناسی

نقشه برداری

۷۰۲۷

هومن

بلندی

عمران-برنامه ریزی و حمل و نقل

آزاد اسلامی تهران جنوب

۱۳۷۹

کارشناسی ارشد

ترافیک

۷۰۲۸

جمال

قناعت

عمران-راه و ترابری

علم و صنعت ایران

۱۳۷۵

کارشناسی ارشد

ترافیک


انتخابات هشتمین دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان از ساعت ۹ الی ۱۷ روز پنج شنبه مورخ ۱۲/۷/۱۳۹۷ در شهرهای سنندج، بانه، سقز، بیجار، دیواندره، قروه، دهگلان، مریوان و کامیاران برگزار می شود .

لینک اصل محتوا در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان

نظرات کاربران

برچسب‌ها