بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنجشنبه، 22، آذر، 1397 | Thursday، 13 December، 2018

رئیس هیات اجرایی انتخابات هشتمین دوره هیات مدیره سازمان: انتخابات ۱۳مهرماه برگزار می شود/حداقل زمان را ی گیری ۸ ساعت است

کد خبر: 94370
پنجشنبه 12 مهر 1397 ساعت 13:0
نمایش: 261

رئیس هیات اجرایی انتخابات هشتمین دوره هیات مدیره سازمان :
انتخابات ۱۳مهرماه برگزار می شود/حداقل زمان را‌ی‌گیری ۸ ساعت است


مهندس بخشنده رئیس هیات اجرایی انتخابات هشتمین دوره هیات مدیره سازمان اظهار داشت: انتخابات راس ساعت ۹صبح روز جمعه ۱۳ مهرماه به طور همزمان در ۱۸حوزه اخذ رای برگزار می شود و حداقل زمان اخذ رای ۸ساعت می باشد که در صورت نیاز و با اعلام شرایط دفاتر از سوی روسای حوزه ها این مدت قابل تمدید می باشد.

وی افزود: این انتخابات با رقابت ۴۵ کاندیدا در هفت رشته ساختمانی برگزار خواهد شد که از این تعداد ۱۵ نفر به عنوان اعضای اصلی و هفت نفر به عنوان اعضای علی البدل انتخاب خواهند شد.

مهندس بخشنده با بیان اینکه اعطای رای در این انتخابات اصالتی است گفت: تمامی مهندسان عضو سازمان حائز شرایط لازم جهت حضور در انتخابات می باشند و ارائه کارت عضویت و یا کارت ملی جهت احراز هویت الزامی است.

رئیس هیات اجرایی انتخابات با اشاره به تمام الکترونیکی بودن فرایند رای گیری اظهار داشت: تمامی الکترونیکی بودن این انتخابات وجه تمایز این دوره با انتخابات پیشین است .در هر حوزه بسته به تعداد اعضای آن شهر از ۲ تا ۱۰ صندوق الکترونیک اخذ رای قرار دارد و نحوه رای دهی با این سیستم در قالب کلیپ آموزشی در صفحه رسمی اینستاگرام سازمان موجود است و به جهت تسریع در رای دهی بهتر است اعضا از قبل با مشاهده کلیپ آشنایی لازم را از نرم افزار دریافت نمایند.

وی افزود: در هر حوزه حداقل سه عضو هیات اجرایی ، یک عضو نماینده دستگاه نظارت و یک عضو نماینده حراست حضور دارند و در صورت بروز هر گونه مشکل اعضای محترم مراتب را به نمایندگان حاضر در حوزه اطلاع دهند.

لینک اصل محتوا در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

نظرات کاربران