بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنجشنبه، 22، آذر، 1397 | Thursday، 13 December، 2018

رئیس هیات اجرایی انتخابات هشتمین دوره هیات مدیره سازمان: برگزاری انتخابات سالم و جلب مشارکت گسترده مهندسان هدف اصلی هیات اجرایی بوده است/مشارکت بالا در مازندران در قیاس با سایر استان ها

کد خبر: 94374
شنبه 14 مهر 1397 ساعت 10:0
نمایش: 260

رئیس هیات اجرایی انتخابات هشتمین دوره هیات مدیره سازمان:
برگزاری انتخابات سالم و جلب مشارکت گسترده مهندسان هدف اصلی هیات اجرایی بوده است/مشارکت بالا در مازندران در قیاس با سایر استان هابه گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران ، هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران روز جمعه ۱۳مهرماه به مدت ۹ساعت در نهایت صحت و دقت برگزار شد .در این انتخابات ۳۴هزار و ۵۰۰ نفر حائز شرایط رای دهی بودند که از این تعداد بیش از ۷هزار نفر به پای صندوق های رای آمدند و به کاندیداهای مورد نظر خود رای دادند.

وی اظهار داشت: هدف اصلی هیات اجرایی انتخابات برگزاری انتخابات سالم و جلب مشارکت گسترده مهندسان در این عرصه مهم صنفی و سرنوشت ساز بوده است.

مهندس بخشنده با اشاره به اقدامات هیات اجرایی در فرایند برگزاری انتخابات گفت : اقدامات این هیات که از چهار ماه پیش آغاز شد و به برگزاری انتخابات ختم شد توام با قانونمداری ، عدالت محوری و امانت داری و صیانت از آرای اعضا بوده است.

رئیس هیات اجرایی انتخابات ضمن قدردانی از حضور جامعه مهندسی در این انتخابات بیان داشت: استان مازندران در قیاس با سایر استان ها با مشارکت بیش از ۲۰درصد از اعضا دارای مشارکت خوبی بوده و حضور تک تک مهندسان را در این عرصه ارج می نهیم.

مهندس بخشنده ادامه داد: تغییرات جوی ،باد و طوفان و بارندگی شدید در روز انتخابات که از بعدازظهر نیز شدت یافت در میزان مشارکت تاثیر گذار بود.

وی با بیان اینکه انتخابات به صورت تمام الکترونیکی برگزار شد اظهار داشت: در این انتخابات ۹۰ صندوق رای الکترونیکی در ۱۸ حوزه اخذ رای قرار داشت که تمامی مراحل از احراز هویت تا شمارش آرا به صورت مکانیزه و با بالاترین ضریب امنیت صورت گرفت.

مهندس بخشنده افزود: ۲۰۰ نفر شامل اعضای هیات اجرای ، دستگاه نظارت ، حراست ، مسئولین و کاربران فنی در تمامی حوزه های اخذ رای  ، روند اجرای انتخابات تمام مکانیزه را برعهده داشتند.

در این انتخابات ۴۵ کاندیدا برای کسب ۱۵ کرسی اصلی و ۷ کرسی علی البدل هیات مدیره به رقابت پرداختند که در نهایت در رشته معماری خانم سودابه مهری با ۳۰۸۲ رای ، آقایان مهران فرصت با ۲۵۷۸ رای ، مصطفی خاوری نژاد با ۲۲۹۱ رای به عنوان اعضای اصلی و مهندس علی اکبرزاده قربانی با ۱۴۹۱ رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

وی افزود: آقایان عادل منصور کیایی با ۱۶۳۶ رای به عنوان عضو اصلی شهرسازی و محمود میثاقی با ۱۴۱۹ رای به عنوان عضو علی البدل شهرساز انتخاب شدند و در رشته عمران آقایان محسن قربانی با ۲۶۴۳ رای ، سیدحمیدرضا مسیبی با ۲۵۶۷ رای ، علی محمدنیا اطاقسرا با ۲۵۴۳ رای ، تورج نائیج پور ۲۵۱۷ رای ، حسین نعمتیان جلودار ۲۴۳۵ رای ، جلال نوراله زاده زواردهی ۲۳۱۰ رای به عنوان اعضای اصلی و حمید سفیدگر بائی با ۲۲۹۲ رای به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

مهندس بخشنده ادامه داد: آقایان سیف اله علی نیا با ۲۶۷۳ رای به عنوان عضو اصلی و سیدمیراله حسینی با ۱۵۱۲ رای به عنوان عضو علی البدل مکانیک انتخاب شدند .در رشته برق آقایان محمد فیروزیان با ۲۸۱۵ رای و احمدرضا گران با ۲۵۰۰ رای به عنوان اعضای اصلی و مهرداد اسمعیلی با ۱۵۸۱ رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند. در رشته نقشه برداری آقایان جواد مهجوریان نماری با ۲۴۹۳ رای به عنوان عضو اصلی و محسن اکبرزاده با ۲۰۱۴ رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

رئیس هیات اجرایی انتخابات بیان داشت: در رشته ترافیک آقایان فرشیدرضا حقیقی با ۲۸۲۱ رای به عنوان عضو اصلی و نادعلی رمضانپور با ۲۵۳۷ رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

لینک اصل محتوا در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

نظرات کاربران