بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، 24، مرداد، 1397 | Wednesday، 15 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مطالبات کارگران نقاش ساختمان تحقق می یابد

کد خبر: 21844
دوشنبه 28 آذر 1390 ساعت 9:12
نمایش: 48

http://www.bananews.ir/رئیس انجمن صنفی نقاشان ساختمانی گفت: مطالبات صنفی ۱۶هزار نقاش ساختمانی که در استان تهران و حومه فعالند، با پیگیری های وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی محقق می شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) 'قادر بدری قبادلو' روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا،افزود: خواست های صنفی کارگران نقاش ساختمان به طور عام شامل بیمه کارگران ساختمانی، مسکن ، دریافت سهام عدالت و برخی موارد متعدد دیگر است که با تعامل انجمن صنفی کارگران نقاش ساختمان و وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در حال پیگیری است.

وی با اشاره به انتخابات انجمن صنفی کارگران نقاش ساختمانی که در شانزدهم دی ماه و و بیست و ششم بهمن ماه سال گذشته برگزار شد،افزود: متاسفانه برخی افراد در این انتخابات اخلال کردند که سبب شد به نتیجه نرسد.

به گفته ی بدری قبادلو انتخابات انجمن صنفی چندین بار از طریق روزنامه های کثیر الانتشار به اطلاع عموم رسیده بود و انتخابات در صحت کامل برگزار شد.

این فعال جامعه کار بیان داشت: متاسفانه هم اکنون به دلیل نبود انجمن صنفی ، مطالبات کارگران نقاش ساختمانی نظیر دریافت سهام عدالت و یا مسائلی در خصوص بیمه و موارد دیگر، تامین نمی شود.

وی از مدیران و مسئولان حوزه کار درخواست کرد مانع برخوردهای نادرست برخی از افراد که با برپایی انجمن صنفی کارگران نقاش ساختمانی مشکل دارند، شوند و انتخابات انجمن در زمانهای یاد شده را به رسمیت بشناسند.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها