پنجشنبه، 6، تیر، 1398 | Thursday، 27 June، 2019

کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین امر به معروف ونهی از منکر ویژه یاوران معروف در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین تشکیل شد.

کد خبر: 108997
جمعه 17 اسفند 1397 ساعت 0:59
نمایش: 88

کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین امر به معروف و نهی از منکر با حضور دبیران شورا ها و یاوران امر به معروف و نهی از منکر ادارات و سازمانها در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار شد .
امیرجلالی معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان قزوین در این کارگاه در بخشی از سخنانش با اشاره به قانون امر به معروف و نهی از منکر گفت : امر به معروف و نهی از منکر نباید به مسائل سطحی اختصاص داشته شود بلکه امر به معروف و نهی از منکر دارای درجات ، مراتب ،قانون و شروط میباشد.
وی در ادامه افزود از شروط امر به معروف و نهی از منکر این است که آمر باید عالم باشد و امر به معروف و نهی از منکر را بشناسد و در این زمینه آموزشهای لازم را دیده باشد و در امر به معروف و نهی از منکر نباید هیچگونه تعرضی نسبت به مال جان و آبروی فرد صورت گیرد . و پیامبر اکرم ( ص ) در حدیثی فرموده است امر به معروف و نهی از منکر نکند مگر کسی که سه خصلت در اوباشد . در امر و نهی خود مدارا کند ، در امر و نهی خود میانه روی کنید و به آنچه امرو نهی میکند دانا باشد.

لینک اصل محتوا در شركت توزیع نیروی برق استان قزوین

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی