دوشنبه، 3، تیر، 1398 | Monday، 24 June، 2019

سامانه ملی مهرسان در شرکت توزیع برق استان سمنان راه اندازی شد

کد خبر: 109155
شنبه 18 اسفند 1397 ساعت 20:30
نمایش: 90

برای اجرای یکپارچه خرید تضمینی برق فتوولتائیک

سامانه ملی مهرسان در شرکت توزیع برق استان سمنان راه اندازی شد

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان سمنان از راه اندازی و بهره برداری سامانه ملی مهرسان خبر داد.

سیدمحمد حسینی نژاد بیان داشت : به منظور اجرای یکپارچه طرح خرید تضمینی برق فتوولتائیک ویژه مشترکان در محیطی کاملاً دیجیتال ، این سامانه در شرکت توزیع برق استان و با نظارت سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی ایران (ساتبا) مورد بهره برداری واقع شد .

وی یادآورشد : سامانه مورد اشاره امکان مدیریت و پایش کلیه فعالیت های مربوط به اجرای نیروگاه های فتوولتائیک برای مشترکان یک تا ۱۰۰ کیلووات از مرحله ثبت نام تا احداث نیروگاه ، صدور صورت حساب و پرداخت آن را فراهم می سازد.

وی با اشاره به این که طراحی و ساختار سامانه در محیطی کاملاً دیجیتال انجام شده و کلیه فرآیندهای اجرایی آن غیرحضوری است گفت: این سیستم براساس نظام کارتابلی و ارجاع عملکرد بنیان گذاشته شده و دارای ساختاری چهارگانه برای مشترکین ، شرکت توزیع برق ، پیمانکاران و ساتبا طراحی گردیده است .

وی تصریح کرد: این سامانه امکان قرائت لوازم اندازه گیری نیروگاه ها به صورت آنلاین و ارائه انواع گزارش ها ، تحلیل ها ، آمارها و نمودارهای مورد نیاز و اطلاع رسانی ویژه مشترکین و پیمانکاران را دارا می باشد .

حسینی نژاد تصریح کرد : متقاضیان احداث نیروگاه جهت دسترسی به این سامانه می توانند به وب سایت شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان به نشانی www.semepd.ir لوگوی نیروگاه خورشیدی مراجعه و ثبت نام ، پیگیری ، مشاهده صورت حساب ها و کلیه امور مربوط به این بخش را به انجام برسانند.

لینک اصل محتوا در شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی