چهارشنبه، 5، تیر، 1398 | Wednesday، 26 June، 2019

راه اندازی سامانه آموزش مجازی شرکت برق منطقه ای باختر

کد خبر: 109439
دوشنبه 20 اسفند 1397 ساعت 14:59
نمایش: 102

رشد سریع فناوری اطلاعات ، علاوه بر تحول روشهای آموزشی ، سازمان ها را به سمت استفاده از مزایای پرشمار این تکنولوژی ها سوق داده است به همین منظور سامانه آموزش مجازی در شرکت برق منطقه ای باختر راه اندازی شد .
به گزارش روابط عمومی برق باختر "علیرضا حبیبی "مدیر دفتر آموزش ضمن بیان مطلب فوق بیان داشت :دفتر آموزش همگام با تکنولوژی و تحولات فن اوری ارتباطات در عرصه آموزش و با همکاری دفترفناوری ارتباطات و مدیریت اطلاعات سامانه آموزش مجازی در شرکت را راه اندازی نموده است .
وی افزود:باتوجه به گستردگی جغرافیایی تحت مدیریت برق باختر و پراکندگی کارکنان بهره بردار قرار است برخی از دوره های آموز شی از طریق این سامانه برای همکاران برگزار گردد . همکاران می توانند با مرورگر گوگل گروم وارد آدرس my.brec.ir و با کلمه کاربری و رمز عبوری که در سیستم جامع استفاده می نمایند، وارد سامانه آموزش شوند .
ایشان در بیان مزایای آموزش مجازی گفت: در دسترس بودن وهمگانی بودن از مزایای این طرح است به طوریکه در ۲۴ ساعت شبانه روز و در ۷ روز هفته همکاران می توانند از این سامانه استفاده نمایند.
وی افزود: از آنجائیکه کارکنان در شرکت اغلب با پراکندگی های مختلف به فعالیت های کار مشغول هستند، از این روکارکنان می توانند، موضوعات آموزشی را با سرعت و آهنگ مطلوب خود یاد بگیرند.
حبیبی در پایان گفت: در آموزش حضوری کارکنان تنها می توانند در تعداد محدودی از برنامه های آموزشی که در یک دوره معین وجود دارد شرکت نمایند . اما در آموزش مجازی مطالب آموزشی همواره در دسترس کارکنان است و آنها هیچ محدودیتی در فراگیری ندارند .

لینک اصل محتوا در شرکت برق منطقه ای باختر

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی