جمعه، 3، خرداد، 1398 | Friday، 24 May، 2019

تغذیه برق مشترکان شهرستان میامی از طریق ۵۱۰ ایستگاه توزیع انجام می شود

کد خبر: 113595
دوشنبه 2 اردیبهشت 1398 ساعت 23:0
نمایش: 47

تغذیه برق مشترکان شهرستان میامی از طریق ۵۱۰ ایستگاه توزیع انجام می شود

مدیرتوزیع برق شهرستان میامی اعلام کرد: تغذیه برق مشترکان شهرستان میامی، هم اینک از طریق ۵۱۰ ایستگاه هوائی و زمینی توزیع برق با قدرت ۵۶ هزار و ۱۴۵ کیلوولت آمپر انجام می شود .

عباسعلی اسماعیلی گفت: در سال گذشته، ۳۲ پست عمومی توزیع برق در نقاط مختلف این شهرستان با قدرت یک هزار و ۵۰۰ کیلوولت آمپر نصب و به بهره برداری رسیده است .

وی اظهارداشت: برای توسعه زیرساخت ها و استمرار خدمات دهی به مشترکان برق ، در سال ۱۳۹۷، تعداد ۱۲۸ پروژه عمرانی برق رسانی در سطح این شهرستان با حجم ریالی ۴۳ میلیارد و ۳۰۶ میلیون ریال به اجرا درآمده است .

وی افزود: در حال حاضر این مدیریت به ۱۱ هزار و ۷۷۸ مشترکان خانگی، ۵۷۳ اشتراک عمومی، ۳۷۰ انشعاب کشاورزی ، ۱۱۷ مشترک صنعتی و یک هزار و ۵۴۹ انشعاب در بخش سایر مصارف ارائه خدمات می نماید .

وی به اجرای طرح توسعه ۲۲ هزار و ۶۹۱ متر شبکه فشار ضعیف و فشار متوسط هوائی و زمینی در طی سال قبل در این شهرستان اشاره کرد و یادآور شد: عملیات اصلاح و بهنیه سازی هشت هزار و ۷۲۸ متر شبکه های توزیع برق ، از جمله اقدامات صورت پذیرفته به شمار می رود .

اسماعیلی باعنوان این که ۱۰۰ دستگاه سرچراغ جدید در سامانه روشنائی معابر دایر گردیده تصریح کرد: تبدیل سه هزار و ۴۳۲ متر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار ، از دیگر فعالیت هایی است که توسط اکیپ های اجرائی این مدیریت به انجام رسیده است .

وی خاطرنشان کرد: توسعه شبکه فشار ضعیف منطقه کلاته های شرقی، تعویض لوازم اندازه گیری در راستای پروژه کاهش تلفات ، بهسازی شبکه های توزیع برق روستایی و رفع نقاط خطر آفرین، ارتباط فیدرهای شهرک صنعتی و ولهوس، برقراری یک هزار متر خط ۲۰ کیلوولت و نصب هفت دستگاه پست هوائی روستایی و احداث روشنائی معابر بلوارهای مهارت، سفیر امید و کشاورزی میامی، در زمره برنامه هایی است که پیش بینی شده تا پایان سال ۹۸ اجرائی شوند .

لینک اصل محتوا در شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی