دوشنبه، 24، تیر، 1398 | Monday، 15 July، 2019

قطع انشعاب غیرمجاز خانه‌باغ‌ها در شهرها و روستاهای استان بوشهر

کد خبر: 101355
سه شنبه 18 دی 1397 ساعت 12:28
نمایش: 64

مدیرعامل آب منطقه‌ای استان بوشهر از قطع انشعاب غیرمجاز خانه‌باغ‌ها در شهرها و روستاهای استان بوشهر خبر داد و گفت: برخورد قاطع و فوری در این زمینه ضروری است.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر به نقل از مهر؛ مهندس شاهپور رجایی شنبه‌شب در نشست هماهنگی تامین آب استان بوشهر اظهار داشت: در راستای تامین منابع آبی استان بوشهر نسبت به حفر چاه در برخی از نقاط استان اقدام شده است.

وی از حفاری کامل پنج حلقه چاه در شهرستان دشتستان خبر داد و اضافه کرد: مراحل آزمایش پمپاژ این چاه‌ها در حال انجام است و برای چاه جدید نیز جانمایی شده است و یک چاه که در نزدیکی خط قرار دارد نیز به این سیستم اضافه می‌شود.

مدیرعامل آب منطقه‌ای استان بوشهر از تائید مطالعات آبشیرین‌کن ۱۷ هزار مترمکعبی برازجان خبر داد و بیان کرد: با تائید نهایی این مطالعات، اجرای طرح برای تعیین سرمایه‌گذار انجام خواهد شد.

رجایی در ادامه با اشاره به برنامه‌ریزی صورت گرفته برای کف‌شکنی چاه‌های خائیز در شهرستان تنگستان،‌ خاطرنشان کرد: اجرای آبشیرین‌کن نوار ساحلی تنگستان نیز در دستور کار است.

وی با اشاره به اینکه کف‌شکنی چاه‌ها در خائیز در تامین آب مورد نیاز تابستان نقش مهمی خواهد داشت، ادامه داد: نصب تجهیزات اندازه‌گیری در مبادی شهرها و روستاهای استان بوشهر از برنامه‌های مهم است.

مدیرعامل آب منطقه‌ای استان بوشهر از قطع انشعاب غیرمجاز خانه‌باغ‌ها در شهرها و روستاهای استان خبر داد و افزود: برخورد با انشعاب‌های غیرمجاز کاری کمتر از ساخت آبشیرین‌کن و حفر چاه برای تامین آب نیست.

لینک اصل محتوا در شركت آب منطقه‌ای بوشهر

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی