چهارشنبه، 5، تیر، 1398 | Wednesday، 26 June، 2019

چهارمین نشست مشاورین و کارشناسان امور بانوان و خانواده استان...

کد خبر: 101368
سه شنبه 18 دی 1397 ساعت 12:28
نمایش: 42

چهارمین نشست مشترک فصلی مشاورین و کارشناسان امور بانوان فرمانداریها،دستگاههای اجرایی ، دانشگاهها و شرکت های دولتی با حضور مدیران کل ادارات راه و شهرسازی و بهزیستی در محل سالن جلسات پیامبر اعظم (ص) استانداری زنجان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان،در این نشست که امیدوار،مدیر دفتر روابط عمومی و مشاوراموربانوان شرکت آب منطقه ای زنجان نیز حضور داشت، بلوری مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری زنجان با عرض خیرمقدم به حضار و مهمانان ، دستور جلسه را قرائت و توضیحات مبسوطی در این خصوص ارایه داد.

سپس بیات منش مدیرکل مسکن و شهرسازی و محمدی مدیرکل بهزیستی استان گزارشی از عملکرد حوزه کاری خود ارایه نمودند.

بیات منش در خصوص بافت فرسوده و اهمیت ایمن سازی مناطق هدف و برنامه های بازآفرینی شهری پایدار و نقش زنان و خانواده ها در عملیاتی کردن این برنامه ها،توضیحاتی ارایه داد.

محمدی نیز با تشریح عملکرد بهزیستی استان ، تاسیس کمپ های جدید برای بانوان معتاد را از مهمترین برنامه های این سازمان دانست و گفت:این کمپ ها با هدف نگهداری از بانوان آسیب دیده اجتماعی و معتاد  و بازپروری آنان تشکیل شده است.

وی در خصوص ایجاد شیرخوارگاه و مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست توضیح داد و نقش بانوان را در حمایت از کانون های نگهداری ، تربیت و آموزشی بهزیستی بسیار مهم بیان نمود.

در پایان مدیرکل اموربانوان استانداری به بررسی برنامه های کمیته زنان و خانواده ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان در سال ۱۳۹۷ پرداخت و مقرر گردید برنامه های شرکتها و دستگاههای اجرایی در اسرع وقت به دفتر امور بانوان استانداری منعکس گردد.

لینک اصل محتوا در شركت آب منطقه‌ای زنجان

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی