جمعه، 28، تیر، 1398 | Friday، 19 July، 2019

جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان زیرکوه برگزار شد

کد خبر: 101784
جمعه 21 دی 1397 ساعت 15:52
نمایش: 42

دهمین جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان زیرکوه به ریاست فرماندار شهرستان زیرکوه و حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و اعضای شورای حفاظت از منابع آب شهرستان زیرکوه در محل فرمانداری زیرکوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی ،در این جلسه "محمد کریمی" سرپرست فرمانداری زیرکوه و ریاست شورای حفاظت از منابع آب این شهرستان با اشاره به لزوم استفاده صحیح از منابع آب برای مصارف مختلف تاکید کرد: تجهیز تعدادی از چاه‌های کشاورزی به کنتور هوشمند در سال‌های گذشته و فاقد کنتور بودن تعدادی از چاه‌ها باعث ایجاد تنش و نارضایتی بین بهره‌برداران شده و لازم است کلیه چاه‌ها به کنتور هوشمند مجهز گردد.

"مجید هاونگی"سرپرست امور منابع آب شهرستان‌های قاینات و زیرکوه به عنوان دبیر جلسه شورای حفاظت از منابع آب ضمن ارائه گزارش از وضعیت منابع آب شهرستان و مصوبات جلسه قبل اظهار داشت: پروژه نصب کنتور هوشمند بر روی باقیمانده چاه‌ها کشاورزی از ابتدای امسال در شهرستان شروع و تاکنون ۳۲ کنتور نصب شده است.

وی همچنین خواستاربرگزاری جلسات توجیهی با مشارکت جهادکشاورزی برای کشاورزان در راستای اصلاح الگوی کشت و نحوه برنامه‌ریزی و مصرف بهینه آب شد.

لینک اصل محتوا در شبكه خبری آب كشور

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی