پنجشنبه، 5، اردیبهشت، 1398 | Thursday، 25 April، 2019

نشست مجمع نمایندگان استان در شرکت آب منطقه ای کرمانشاه

کد خبر: 103001
جمعه 28 دی 1397 ساعت 23:0
نمایش: 47

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه ، نشستی با حضور نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی ، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای، معاونین، مدیران و مجریان طرحها در محل سالن جلسات شرکت برگزار گردید.

در این نشست که با تلاوت آیاتی از کلام ا.. مجید آغاز گردید درویشی مدیرعامل شرکت ضمن عرض خیرمقدم به نمایندگان مردم شریف استان در مجلس شورای اسلامی، حضور نمایندگان را فرصتی بی نظیر برای استان وتوسعه همه جانبه آن دانست.

وی با اظهار خرسندی وعلیرغم مشغله کاری فراوان، نمایندگان استان، انتظارات بخش آب را جزو زیرساختی ترین مطالبات استان دانست که لازم است با عزمی جدی برنامه ریزهای دقیق برای آن صورت گیرد. درویشی با اشاره ای گذرا به وضعیت منابع ومصارف آب استان از مجمع نمایندگان استان برای مشاوره وهمفکری در راستای ایجاد فرصتهاه وتوسعه سرمایه گذاری های مولد دعوت نمود. وی مشکلات شرکت را مسئله اعتبارات وکاهش حجم مخازن آب زیرزمینی دانست که باید با برنامه ای همه جانبه بتوان با الگوهای سازگاری با کم آبی وطرحهای احیاء وتعادل بخشی به مقابله با آن رفت.

درادامه حسینی کیا نماینده محترم مردم شهرستان سنقر وکلیایی به نمایندگی از مجمع نمایندگان استان ضمن تقدیر از مجموعه آب منطقه ای کرمانشاه از عزم  جدی نمایندگان برای رسیدگی به بخش آب استان خبر دادوخاطرنشان ساخت که بتوان با تدبیری که اندیشیده می شود منابع وتوسعه بخش آب استان را مدیریت کرد.

درادامه جلسه، آقایان دکتر تجری(نمانیده مردم شهرستان های قصرشیرین، سرپل ذهاب وگیلانغرب ) دکتر شهاب نادری (نماینده مردم شهرستانهای پاوه، روانسر و اورامانات ) و مهندس صفری (نماینده مردم شهرستان کرمانشاه) به ارائه بیانات و نظرات خویش پرداختند.

لینک اصل محتوا در شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی